Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őzsuta95 kérdése:

Mit tehetnék, hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akibe beleszerettem, sokszor találkozunk is és nagyon jóban vagyunk, de folyton attól félek, hogy a kapcsolatunk csak baráti és soha nem is lehet több. Úgy érzem egyáltalán nincs önbizalmam, a környezetem is ezt mondja, sőt most már ő is: Miért nincs önbizalmad, mikor csinos és fiatal nő vagy? A választ magam sem tudom... Hogyan tudnék magabiztosabb lenni és tenni azért, hogy belém szeressen?
2012. aug. 20. 10:02
 1/10 anonim válasza:

kezdj el gyurni és üss ki egy gyereket....

nagyon megdobja az egódat

de ha sovány vagy, kezdj el titokba szteroidozni...

2012. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy beléd szeressen, azért te magad nem tudsz tenni! Az ő érzései az övék, a tiéd pedig a tieid. Annyit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy mit érzel iránta, de, hogy ő mit érez, azt nem tudhatod. Próbáld csak elmondani, hogy mit érzel iránta. Ha kimondod, akkor legalább tudni fogod, hogy mivan / lesz. Ha pedig nem mondasz semmit, akkor sokáig fogsz azon agyalni, hogy mi lett volna.
2012. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első nagyon sokat segítettél...

Másodiknak köszönöm, de nem tudom, hogy kockáztassam e a barátságunkat, de mindenképp megfontolom.

2012. aug. 20. 10:21
 4/10 anonim válasza:

bocs azt hittem fiú vagy mert nem olvastam el a többit...

szerintem csináld úgy hogy facebookon jelölgetsz mindenkit és egyszer úgyis rád fog irni valaki...

és amikor észreveszed elkezdik folyamatosan lájkolni a képedet stb...

ha népszerü vagy fészen az ad egy kicsi önbizalmat, akár milyen csúnya lehetsz :)

2012. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es voltam. Hát erre nem hinném, hogy rá megy a barátság. De, ha elmondod, hogy te mit gondolsz és ő viszonzatlanul hagyja, akkor még ugyanúgy lehettek barátok!
2012. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát kedves első megint sokra megyek veled...amúgy ha valakinek nincs önbizalma miért kell rögtön azt gondolni, hogy csúnya is? Na mindegy.

Második, igazad van, ha tényleg számít neki a barátságom (márpedig az eddigiek alapján igen) akkor elmondhatom neki.

2012. aug. 20. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van :) Még mindig a 2. vagyok :)) Csak ügyesen!
2012. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1. vagyok

de akkor miért vagy önbizalomhiányos, ha szépnek tartod magad???????

bár én nem tudom hogy nézel ki, de általában a szép csajok fel tudják tornázni az önbizalmukat....

2012. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Attól, ha valaki szép, még nem biztos, hogy az önbizalom 100%. Vannak félénkebb típusú emberek is ám.
2012. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

egyes vagyok:

bevallom, tévedtem.

csak még régebben a suliban volt egy fèlènk csaj akit megdobáltak hógolyóval és 1hónapig pszichológushoz kellet járnia....xD xD

szakadtunk :D :D

aztán felment fészre ismerkedett, minden és mostmár minden újjára jut neki egy pasi...

mindjuk nekem nem kéne...

2012. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!