Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi volt volt de kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi volt volt de kicsit parázok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
barátnőm eljött hozzám és hát persze lefeküdtünk...Gumival védekeztünk,kb fél óra dugás után én elmentem aztán kihuztam a farkamat... persze a gumiba bennemaradt a sperma aztán még visszaraktam neki a farkam ésmárcsak 1-2szer ki be huztam.a gumit addig felhuztam esemény előtt ameddig tudtam de a farkam végén maradt olyan 0.5-1centis rész ahova már nemtudtam mivelmár ott kezdődik a herezacskó.és mikor kivettem a farkam és vettem le a gumit ott azon a kis helyen éreztem valami nagyon sűrű,ragadós cuccot,nemvagyok benne biztos de azthiszem hogy sperma lehetett.mivel barátnőm feküdt ésén hegyette igy nemtudtam neki tövig benyomni és néztem h valahol a puncija nem e spermás. szerintetek fel csinálhattam igy őt? ?

2012. aug. 20. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lehet, szerintem ne izgulj.
2012. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak hát félek kicsit... :/ :) mer amugy azzal is nyugtatom magam hogy ha bejutott volna eggy kis sperma is akkor is ha valaki gyereket vállal ott az összes spermát bele élvezi a férfi
2012. aug. 20. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
hát éppen nem kell ahhoz az összes sperma, elég csak egy is kis előváladék is, de hét eszméletlen nagyokos vagy...
2012. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
előváladékban ritkán fordul elő spermasejt nézz utánna
2012. aug. 20. 17:05
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. aug. 20. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:
beszéltem szomszéddal és azt mondta hogy ott a csaj élvezhetett el mert a gumi pereme alatt nem tud kijönni a sperma mivel szorít,mellesleg a szomszédomnak olyan barátnője van aki már 10éve mentős ugy hogy kicsit megnyugodtam...(meg most ahogy átgondoltam ujból ,azon a kis helyen nem is olyan sperma szerű valami volt hanem olyan nagyon sűrű,ragacsos a spermától skkal fehérebb valami volt
2012. aug. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!