Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség kéne hogy érjen el h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxy kérdése:

Segitség kéne hogy érjen el h elélvezzen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h a lány akivel szeretnék együtt lenni pár éve kapcsolatban él, viszont már történtek dolgok köztünk. Pár nap mulva lesz az utolsó esélyem, h elérjem, h engem válasszon. Ehhez kéne segitség, mert idáig akárhányszor együtt voltunk nem élvezett el. Persze nem csak a szex része a lényeg tudom, de a jó szex hozzáláncol ez tény!! Viszont csak a kezemet és a nyelvemet használhatom, ami nem biztos h baj, de sokkal nehezebb igy. szerintetek? hogy érjem el h teljesen beinduljon??

2012. aug. 20. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrjál kézre, nyelvre egyaránt.
2012. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
G-pont plusz nyalifali?:D
2012. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még sosem sikerült összehozni a gpontos élvezést hogy csináljam?? :DD
2012. aug. 20. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

hát én lány vagyok, nekem a g pont ingerlése szükséges előjáték részeként , azt keresd meg neki az ujjaddal, a hüvely has felőli részén van , és azt ingereled, meg fogod találni, észre veszed a reakciójából a lánynak :D

aztán közben a csiklóját is izgasd , nekem így sikerül ha nincs szex, ha van, nem kell csiklósimi :D

2012. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem ismerem a szóban forgó hölgyet, de ami nálam határozottan növeli az élvezeti értéket:

- a szavak. teljesen hihető és átérezhető lelkesedés a külsőm, a tetteim iránt (egyszer a kedvesem szex közben felsóhajtott: "úristen, ezek a mellek!", kb pár lökésre rá már kész is voltam).

- érintések. ne csak arra a vidékre koncentrálj. az erogén zónáit is érintsd meg, simogasd. csókokat adhatsz a testének minden egyes pontjára.

- az időfaktor. húzd el a dolgot. az előbb említett érintéseket a teste egyéb tájain alkalmazd, egy ideig mellőzd a direkt ráfutást a lényegre. azt majd csak később.


nem feltétlenül kell kielégítened ahhoz, hogy életének legjobb szeretkezése legyen. elég, ha azt érzi, te jobban törődsz vele, jobban tudnád szeretni és kényeztetni, mint a mostani párja.



(bár nem tartozik a kérdéshez, azért én kíváncsiskodnék: ha már pár éve van párkapcsolata, és képes ezt tenni a párjával, miből gondolod, hogy ha téged választana, veled nem tenné meg ugyanezt?)

2012. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Jogos a feltételezés, de sajnos ez a része most nem érdekel, teljesen megöritett a lány. és talán a mostani párja nem ad neki meg mindent amit érdemelne. Talán velem ez máshogy lenne... Talán. de ha mégse, legalább az az idö amit együtt töltünk az mindenképp jo!!!:)
2012. aug. 20. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező bolond vagy mert beleronditasz egy kapcsolatba ez a lány se komplett...

Hova fajúl a világ hogy ha mindenki a párja mellet pettingel nert csak a szex a megcsalás-.-"""

És bocsi hog nem a kérdésre valaszoltam de ez ma már az 5.ilyen megcsalós hogy ha csak dugok a mássikal az megcsalás a tobbi belefér-.-""

2012. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidból akkor ez egy "párbaj" lesz, hogy ki a jobb??? :) Mindkettőtöknek ki kell elégítenie, csak kézzel és nyelvvel, és eldönti ki a jobb? Nekem így tűnik a kérdésedből, bár lehet, hogy nagyon hülyeséget írtam, akkor bocsi. :))))))
2012. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg. Mivel még együtt van a mostani barátjával ezért nem lehet több. És nem párbaj, de szeretném ha ugy érezné velem jobb a szex is meg minden. És nem akarok beleronditani a kapcsolatukba, egyszerüen szeretem a lányt. Viszont ha ö nem akarná akk nem ment volna bele, hiszen ez is két emberen múlik.Valószinü nem jó a kapcsolatuk ezért keres mást, amit lehet bennem megtalált.
2012. aug. 21. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne bízd el magad!
2012. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!