Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Szerintetek lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintetek lesz még valaha barátnőm vagy már keső 17 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már sokan felrakták ezt a kérdést de nagyon aggódok!17 éves vagyok és csak azt látom az utcán,hogy mindenkinek van párja csak nekem nincsen.Minden 15,16,17 évesnek van párja csak nekem nincsen!Eddig az életemben csak egy komoly kapcsolatom volt de az 2 évvel ezelött volt és nem tartott sokáig...Már nagyon vágyok a szerelemre de nem értem,hogy mi a baj velem...Mert magas vagyok,vékony vagyok,kék szemem van,rendes vagyok (sokan mondják),nyugodt vagyok,vicces is tudok lenni és sportolok is.Itt van egy kép rolam: [link]


Nem akarok most itt ismerkedni nem azért raktam fel a képet.Tényleg félek,hogy soha nem lesz barátnőm.17 éves vagyok és nincsen egy lány sem a láthatáron és tapasztalataim sincsenek a lányokkal.Szerintetek lehet még majd barátnőm vagy lekéstem a dolgokrol ?Ha nem akkor mit csinalják ?

Köszönöm a komoly válaszokat!


2012. aug. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Uhhh hallod nagyon jól nézel ki *.*

Hol laksz? Legalább csak azt írd le :)

Egyébként menjél el egy parkba sétálni, ott tuti lesznek kutyások. Azokhoz meg könnyebben oda lehet menni :)

2012. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édes vagy :) Biztos, hogy lesz barátnőd semmiről nem késtél le szerintem még ne is akarj ilyen fiatalon komoly kapcsolatot. A külsőddel semmi probléma, szerintem a belsőddel is minden rendben :) Bulizgass, élj aztán majd rád talál az akinek rád kell, hogy találjon :)
2012. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit olyan vagy mint egy álmos lajhár,izmod se nagyon van.Én így látlak őszintén.De a belsőd fontosabb..
2012. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem a külsőddel van a baj hanem a személyiségeddel! A szöveged alapján ilyen félénk,hisztis,nyálas vagy! Akik a férfias fiúkat kedvelik náluk már kiestél.
2012. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem semmi, baj nincs ezzel, van akinek 26 évesen van először barátnője. Addig meg keresgess aztán csak lesz valami.
2012. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Külsőddel semmi baj, fiatal is vagy még, az egyetlen probléma, hogy ráparázol a dolgokra. Emiatt van kevesebb esélyed a lányoknál, mert hidd el, megérzik ezt. Bízz magadban, és nyugodtan próbálkozz :)
2012. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mokuska8612 válasza:
Szia! Szerintem nincs semmi baj a külsőddel, sőt... nagyon helyes vagy. Én 23 éves koromban jöttem össze az első barátommal. És most, 25 évesen úgy érzem, megtaláltam az igazit. Semmiről sem késtél még le. Előtted az élet. :) 25/L
2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!