Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ostoba voltam félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ostoba voltam félek, hogy majd mit gondolnak rólam? én nem vagyok konnyű préda, akkor nem gondolkodtam de nagyon megbántam

Figyelt kérdés
1éve vesztettem el a szűzességem egy táborba a fiuval akkor ismerkedtem ossze és a 4-dik nap már vele voltam.Azóta nem voltam senkivel egyetlen dolog amitől félek az,hogy amikor megkérdezzik ki volt az első mit válaszolok nagy hibának érzem tudom nem volt helyes de nem tudom már jová tenni mit tehetek?egy hulye kis ribi leszek minden pasi szemében

2012. aug. 20. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat mivel senki nem tudja mi es hogyan tortent, nem kell beszamolot tarts.

pl. Volt egy srac, megszerettem, aztan szeretkeztunk is , de nm mukodott a dolog es szakitottunk.

Kicsit ferdithetsz

2012. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cica15 válasza:
Az nem jó ha megbántad,de ne érezd magad hibásnak.nem fognak annak nézni,am se kell tudniuk a teljes igazságot,elég ha annyit tud,hogy már nem vagy szűz.De nem leszel ribi hisz akkor már azóta egy csomó mindenkivel lettél volna ne parázz :) nincs baj. :)
2012. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem működött mi? :D
2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tul nagy volt a távolság és nem is nagyon érdeklodtunk egymás iránt azután
2012. aug. 20. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén. Ez teljes mértékben a te dolgod. Én egy hét ismertség után egyéjszakás kalandban vesztettem el az ártatlanságom. A pasival egy ideig még beszéltünk, de mint utólag kiderült, nője volt, akivel még hónapokig jártak utána. Voltam már azóta másokkal is, jártam is emberekkel. Nem is érdekelt senkit, hogy hogyan vesztettem el a szüzességem, külön nem kérdeztek rá. Magamtól 1-2 személynek elmeséltem, mert nem ártott, hogy tudja, de különben nem érdekelt senkit.

És nem, nem ettől leszel hülye kis ribi minden pasi szemében. Nyugodj meg. Az emberek többnyire olyannak látnak, ahogy te láttatod magad, és ez attól függ, te hogyan látod magad. :)

2012. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Aki már nagy hibának érzi, hogy lefeküdt valakivel, és aggódik amiatt, hogy hülye kis ribinek nézik, az nem hülye kis ribi, mert a hülye kis ribiknek ez meg se fordul a fejükben. Egy éve nem feküdtél le senkivel, tehát könnyű préda sem vagy. Egy rendes srác ezeket frankón meg fogja érteni. Szóval ne parázz!
2012. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom szépen ugy legyen:)
2012. aug. 20. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz nincs abban, ahogy elvesztetted, nyugodtan elmesélheted így, ahogy volt.
2012. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!