Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megbántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántam?

Figyelt kérdés
Egy jól sikerült buli után (családicucc) felmentünk az emeletre ahol az uncsitesómmal kidőltünk hülyültünk meg minden és egyszercsak megcsókolt ..megilyedtem és nem tudom mit tegyek? részegvolt és bennemis voltmár egy kicsivel..de azt mondta ugyse fog rá emlékezni! hoy nézzek ezekután a szemébe? Kérlek Segítsetek!( Én lány vagyok 14ő fiú 15!)Jól kijövünk de sosem közeledtünk egymáshoz ilyen sinten. a részegség tette vagy mimás??.:oo
2011. szept. 21. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy 14 évesen talán nem kéne még berúgnod, mert nincs még önuralmad és olyasmiket csinálsz, amit nem akarsz.
2011. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feloldódtak a gátlások. Próbáld megbeszélni vele. Ha nem akarod, akkor inkább csak kerüljétek az ivászatot. :)
2011. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne törödjvele. csak pia, buli meg jó hangulatból tette. Ha nem megy akkor beszélj vele.
2011. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. 14 évesen még nem kellene innod (várd meg, amíg 16 leszel).

2. Mindig elveszted az önkontrollt, ha sokat iszol (max. ha fiatalon teszed, megállsz a növésben).

3. A rokonokkal TILOS (fúj)

2011. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Családi cucc, ahol berúgtatok? Érdekes szüleitek vannak.. Én biztos nem engedném a gyerekemben, hogy igyon. Maximum koccintásnál egy kicsit.
2011. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2011. szept. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!