Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök fura ez a kapcsolat! HELP!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök fura ez a kapcsolat! HELP!?

Figyelt kérdés
18/L vagyok. s még szűz tök rendes lány vagyok és ez lehet a baj.. ? van barátom de nem figyel rám mikor nála vagyok akkor meg igen de nem ír vissza meg semmi nem reagál rám úgy :-S én ezt nem értem mert nem is beszélünk ha nem vagyunk együtt és együtt is ritkán vagyunk kb 1 héten egyszer most mit csináljak ?

2012. aug. 20. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Esetleg dughatnátok...
2012. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele beszélni erről első körben, hogy zavar a közömbössége. Ha nem érti, vagy maszatol, hagyd ott, ahogy itt GYK-n elnézem, tömegek várnak egy "tök rendes" lányra!:) (Én is, de azért IRL is szoktam, hál'Istennek!:D)

18f

2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez azért lehet fura, mert ez nem is egy kapcsolat.:(

Találsz majd jobbat, ne aggódj.

2012. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:'(
2012. aug. 20. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Ha így, szomorú smiley-val állsz hozzá, akkor akár most is faképnél hagyhatod. Adj neki egy esélyt (temperamentumodtól függően max. kettőt), aztán ha továbbra sem tud megtartani egy barátnőt (t.i. foglalkozni vele), tedd ki a szűrét, ennél többet érdemelsz szvsz.


[Ui.: Ez most nagyon nem lesz szép, de válaszomtól függetlenül esetlegesen megüresedő posztjára jelentkeznék majd.]

2012. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
okés :S köszönöm a válaszokat :S !
2012. aug. 20. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
5. válaszoló, nem itt kéne p*nát keresgélni, főleg úgy hogy még szegény csaj se tudja hogy mit akar...
2012. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5. - Csak megjegyeztem. Nem írtam neki privátot, a válaszom (szerintem) nem volt elfogult. Nyilván én is tudok ennél esélyesebben is próbálkozni, ezért nem erőltetem, csak megjegyeztem. Igen, mint mondtam nem szép, de nekem is vannak bajaim, és ezek egyike, hogy régóta szeretnék egy komoly kapcsolatot. Mea Culpa, megkövetlek, igazad van, nem itt kéne, megtettem. Részemről lezárva.:)
2012. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dettó #5. - És nem én javasoltam, hogy majd szexxel megköti az ürgét, amitől nem fog vele sokkal többet foglalkozni, szvsz.
2012. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Mindenki magából indul ki, szóval most elárultad magad te kis kangép.
2012. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!