Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Féléve szakított velem(L/16) a volt barátom(f/17), 1 hónapig voltunk együtt, nem volt komolyabb dolog, petting volt egyedüli mód. De akkor még alig ismertem a volt barátom, én nem tudtam őt teljes mértékben értékelni, amikor meg már teljesen, akkor meg már vissza ment a volt a barátnőjéhez. Azóta azzal is vége lett. Már több hónapja barátkoztunk, dicsérgetett, utalgatott, de leszögezte, hogy csak barátok vagyunk.


Voltunk közös buliban,mindkettőnkbe volt egy kis ital, ahol aztán elmentünk hozzájuk, volt csók, tapi, egymás mellett voltunk szinte meztelen, lenyugtatott, hogy foghattam a kezét, mellette lehettem. Mondta, hogy kíván, akar engem, de nem feküdtünk le, mert neki szerelem nélkül ez nem megy.


Ezek után.. milyen kapcsolatra számíthatok egyáltalán??


Mindig tanácsot elfogadok!!


2012. aug. 19. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal.
2012. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!