Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs normális pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs normális pasi? Miért vagytok ilyenek? Szeretném tényleg tudni az okát.

Figyelt kérdés
Szóval nem azzal van az alapvető problémám,hogy a férfiak csak szexet akarnak,mert azt megértem,mivel tanultam biológiát.Elfogadom,hogy nem olyan fontos nekik az érzelmi alap.Megértő vagyok,nem akarok senkin bosszút állni,mindenkivel összefeküdni.Csak kezd zavarni az,hogy három gyerekes apukák,sokéves kapcsolattal rendelkező korombeli fiúk is udvarolnak nekem,le akarnak feküdni velem,mintha nem hátráltatná őket a kapcsolatuk...magyarázza el nekem valamelyikőtök,mindannyian ilyenek vagytok?Mert akkor teljességgel fölösleges hosszú párkapcsolatba belemennem,úgyis ez történik-alapon...Véleményeket várok.

2012. aug. 20. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindenki ilyen. Topic zárható.
2012. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mind ilyenek vagyunk. Sőt nekünk mi még a hónaljunkat sem borotváljuk. Máglyán a helyünk!!!
2012. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Mind ilyenek vagyunk, jól látod. Mert ez kell nektek.
2012. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Te is tudod hogy hülyeség. Először is nem kell messzire menni, ez az oldal is tele van olyanokkal, akik ugyanezt (azaz hasonlót) kérdeznek, csak fiúk/férfiak. Másrészt, észre kell venni a többi embert is , mert akik nem csak a szexet akarják valószínű nem is fognak rádnyomulni fél perc alatt. De azokat meg általában nem veszik észre a lányok, és ez tény, nem olyan tény , mint amilyet te kérdezel. Mondhatni emelni kéne az értelmi színvonalon, hogy ne csak azokat keresd akik a falu bikái, hanem nézz szét a visszahúzódóbbak közt is , mert hát ők is emberek, vagy nem?
2012. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Vannak normális fiuk is, csak lehet elkerülted őket :) Azért nem mindegy milyen gyorsan akarnak lefektetni, 1 hét, 1 hónap? Mostanábban én is azt vettem észre hogy egyre kevesebben akarnak komoly kapcsolatot. Hány éves vagy?
2012. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
NEM VAGYUNK MIND ILYENEK B*SSZAMEG! MIÉRT OLYAN NEHÈZ EZT FELFOGNI?!
2012. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
az élet nagy kérdései... minden pasi és minden nő egyforma? NEM! valamiért ez ugrott be: "olcsó árúnak sok vevője akad"
2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem én nem vagyok ilyen. Attól hogy te ilyen béna vagy hogy ilyeneket fogsz ki, még nem minket kell okolni.
2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Ha a csajozós, nagy dumás, mindenkit megdugós csávók jönnek be neked, és ezek vannak a környezetedben, ezekkel dumálsz, ezekkel ismerkedsz, akkor ne lepődj meg rajta, hogy csupa csajozós, nagy dumás, mindenkit megdugós csávó fog körülvenni, aki mind meg akar majd dugni.


Millió férfi van, aki nem ilyen, csak őket valószínűleg levegőnek nézed.

2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Visszahúzódobbaknál is pofára lehet esni ha nem viszonozzák a szerelmet. Még csak rondának sem kell lenni hozzá.:)

Vannak kivételek, csak kevés. Meg kell ismerni az embereket ami nem pár hónap.


21/N

2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!