Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most könnyűvérűnek tart?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most könnyűvérűnek tart? /tovább lent/

Figyelt kérdés

hétvégén táncoltam egy fiúval, nem ismertem és még most is cask a nevét tudom, de bejött és énis tetszettem neki, elhúztam, hogy táncoljunk, jó a mozgásom (9éve táncolok) táncoltunk utána mikor feléfordutlam, smároltunk, csak úgy jött "reflexből" nagyon jó volt.Mikor meguntam adtam neki egy szájrapuszit és leléptem a barátnőmmel.

De ilyet nemszoktam csinálni, meg még szűz vagyok szerintetek most azthiszi, hogy valami kis szakadt r.i.b.a.n.c vagyok? |:

16/L


2012. aug. 21. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát van rá lehetőség, hogy azt hiszi, bár az jó, hogy nem feküdtél le vele, de szerintem ha tetszik akkor próbáld meg folytatni a dolgokat(szerintem érdemes lassabban, rendesen randikkal kezdeni) :)
2012. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel. keresd meg és folytassátok. ha jó volt miért hagynátok abba ennyivel?
2012. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy azóta ezen gondolkozik. Ha legközelebb is találkoztok buliban, vagy bárhol akkor beszélgess vele. Egyébként mivel manapság mindenki ezt csinálja, így ez nem igazán kiugróan 'ribancos'...
2012. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!