Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz így élni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz így élni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és én nem menőskődőm nem bulizok stb.

156 cm magas vagyok 57 kg sportos alaku és engem ez nagyon nagyon zavar hogy nincs egy normális bnőm akiben meg bízhatók és nem hazudik.Én egy nagyon tudok szeretni én meg adok minden egy lánynak ami kell!! szeretetet! talán azért mert alacsony vagyok pedig a szívem az arany ha valaki meg ismer!! mit tegyek???



2012. aug. 21. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak várj a megfelelő lányra:) lehet nem mostanság de egyszer biztos találsz valakit:)
2012. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az is hátrány, h alacsony vagy, meg az is, h arany a szíved. Ha még nősz 20 centit, és bunkó leszel, akkor lehet esélyed a lányoknál, egyébként nem. Ja, amúgy a lányokban nem lehet megbízni, ilyesmit ne várj még akkor se!
2012. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nincs olyan ami nekem kell nem menőskődik stb egy egyszerű érzékeny lány!
2012. aug. 21. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos az hogy tudsz szeretni meg aranyszived van. énis azt hittem hogy azvagyok de volt aki megmondta hogy hiába ha más nagyobb hibáid vannak.és azt ne mondt hogy nincs hibád.. :D
2012. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. komentelő igazad van nekemis vannak hibáim de én aszt el is mondom kár hogy nincs olyan lány én soha nem voltam bulizni stb én sokkal mnás vagyok mint a tőbbi kár hogy ilyennek nem kellenek a lányoknak!!
2012. aug. 21. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy másabb te se csak úgy hiszed megnősz és ugyanolyan bunkó paraszt leszel mint a többi csávó vagy sosem lesz csajod ez a két választás van!
2012. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tényleg hátrány a magasságod, és azt is igaz, hogy nagyon alacsony vagy

bár vannak lányok a te magasságodban is, és biztos találsz majd olyat, aki így fog szeretni ahogy vagy

de sajnos lehet, hogy várnod kell még rá

2012. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
165cm magas vagyok és 52kg. Egy lánynak sem kellek. Ne légy jó fiú, ne légy kedves és ne járj a kedvükben, legyél bunkó és mivel nem lehetsz amgas, valószínűleg csak ronda, kövér lányoknál lenne esélyed. Ha dugni akarsz próbálkozz náluk. Sajnálom, de ez van.
2012. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg írni normálisan !!! és ha nem keresel csajt nem mész sehová nem is lesz soha a büdös életben vagy azt hiszed ülsz otthon és bemegy hozzád egy bombanő és járni akar veled??? gondolkozz már ne rinyálj menjél bulizni és ismerkedj nem fogsz belehalni ha elutasít valaki ez van .. nem jöhetsz be mindenkinek..
2012. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem megyek bulizni nem fogog drogozni mert mindenhol az van!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a maiak azok nagyon elvannak szálva maguktol
2012. aug. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!