Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz így élni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz így élni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és én nem menőskődőm nem bulizok stb.

156 cm magas vagyok 57 kg sportos alaku és engem ez nagyon nagyon zavar hogy nincs egy normális bnőm akiben meg bízhatók és nem hazudik.Én egy nagyon tudok szeretni én meg adok minden egy lánynak ami kell!! szeretetet! talán azért mert alacsony vagyok pedig a szívem az arany ha valaki meg ismer!! mit tegyek???



2012. aug. 21. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jó, hogy nem züllesz!:) ezt nagyon sok lány becsüli(én is). közülük lesz az igazi!:) neaggódj. és szerintem a magasságod sem hátrány, ha elég erős vagy ahhoz, hogy biztonságban érezzék magukat melletted. a barátom majdnem két méter, én meg csak 165 cm, mit ne mondjak, jól szokott jönni egy lépcső, de sajnos nem mindenhol akad... :))
2012. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Először is én szégyelleném magam 1-2 kommentelő helyében. Sok divathuszár idejön trollkodni és azt hiszi, hogy mert a kelleténél több csaja volt akkor már bárkit kioszthatnak. Szégyen.... A menj el bulizni témához annyit fűznék hozzá, hogy én is megpróbáltam(Igen kb hasonló cipőben járok mint te, bárén 190 cm vagyok és nem vagyok egy disznó sem(75kg)) Engem tesóm rángatott fel bulizni és amit ott láttam azok alapján én eldöntöttem: soha a büdös k.rva életbe vissza nem megyek oda. Drog, pia és egy rakás p.csa akik ha adtad a nagymenőt és voltak csilibili cuccaid akkor már egyből nyúlnak a sliccedhez. Szomorú..és mit tegyél? Lehet hogy hülyén hangzik de várjál. Elég nehéz mert ebben a korban már mindenki egy lányról álmodik de próbáld meg. Esetleg keress egy témát(egy alternatív témát amit biztos csak olyanok szeretnek akik hasonlítanak hozzád ergo ne olyat, hogy mit tom én ki szereti az autókat. Mert azt mindenki szereti.) Én pl olyan témában keresgéltem mint Japán kultúra(ezt nagyon csípik nem tudom miért xD) Itt szintén nem a gagyi animére gondolok.De még rengeteg van! Ha érdekelnek még én hogyan és mit csinálok akkor dobj egy privát üzenetet aztán beszélünk! Köszöntem! :)
2012. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!