Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet egy lesznikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet egy lesznikus kapcsolat akkor is, ha a lany, akibe beleszerettem eddig hetero volt? Szerintetek kipróbálná? SOS!

Figyelt kérdés
18L. Beleszerettem egy barátnőmbe, akit még csak két éve ismerek. Írtam neki egy levelet, amiben bevallottam neki mindent, mert egyáltalán nem tudtam eldönteni a beszélgetéseink alapján, h hetero v biszex v mi is ő tulajdonképp. A válasza elég semleges volt, annyit kért, h találkozzunk és beszéljük át a dolgot, viszont csak két hét múlva lesz itthon, és nem tudom egyáltalán mit gondoljak?

2012. aug. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha semleges akkor lehet benne lenne.Semmikép se legyél erőszakos,és ha találkoztok csak beszélgessetek.
2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*leszbikus
2012. aug. 21. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet nem akart megbántani.de sok sikert hozzá :)
2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem összejöhet de télleg ne légy erőszakos vele először beszélgessetek erről az egészről majd azt alakul a dolog de szerintem össze fog jönni ;) légy bátor
2012. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár jót is jelenthet.


Ha nem érdekled azt írta volna, hogy megérti de bocsi de nem. Ehelyett személyesen akar beszélni.

2012. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább készülj a negatív reakcióra, és örülj, ha esetleg pozitív lesz, minthogy belelovald magad és azután pofára ess. Amúgy van ismerősi körömben csaj, akit a hapsijától nyúlt le egy másik hölgyemény, szóval elvileg lehet.

" nem tudtam eldönteni a beszélgetéseink alapján, h hetero v biszex v mi is ő tulajdonképp " Miből gondolhattad, hogy nem heteró, mint a nagy többség? Mondott valamit, ami ebben az alapfeltevésben összezavart? Vagy csak te csavarod úgy, hogy azt halld meg, amit hallani szeretnél. (Mellesleg én ilyen vagyok.)

Amúgy óva intenélek az ilyen nagy bevallásoktól, míg nem tiszta a "hovatartozás", mert nagy szopacs lehet belőle. Sajna tapasztalatból mondom.

Szurkolok neked, majd írd meg, hogy mi volt!

2012. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) azért nem tudtam eldönteni, h tisztán hetero-e, mert színjátszón ismertem meg és ott néha összejöttek közöttünk érdekes dolgok, amikor improzni kellett egy-egy jelenetet. Pl azt éreztem, h másként tekintünk egymásra, mint a többiekkel és pl van közös becenevunk a másikra amit csak mi használunk, meg még számos ilyen apró "jel" volt, de az is lehet, h telleg csak én állítom be úgy ezeket, h úgy tűnjön, nem egyértelmű. Majd írok még mi volt!:);)
2012. aug. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!