Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki képes a szerelemre?

Figyelt kérdés
Aki nem akarja bevonni harmadiknak az egyik barátnőmet, vagy aki nem akar fotókat készíteni rólam meztelenül, akiben lehet bízni, meghallgat, és is elmondja a problémáit nekem, nem másoknak panaszkodik, meg átver, félrekefél? Van még ilyen?
2012. aug. 21. 21:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
dehogy a rosszfiúk között.csak úgy érzem egy ideálra vágyom, amilyen a valóságban nincs.nagyon rossz már egyedül.
2012. aug. 21. 22:15
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

Persze, hogy létezik, csak a te szemedben bűnronda, meg tipikus jó fiú, aki a barátzónádban raboskodik.


Szánalmas vagy! -.-

2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sokszor azt érzem Férfi létemre, hogy b@szott ronda vagyok és nem kellek a kutyának sem, holott ez nem teljesen így van, mert sokak mást állítanak.

Én is bebeszélem magamnak, hogy tökéletesen kell kinéznem a szerelemhez.... a lóf@szt!


Beleesek a külsöségek csapdájába és ha megtehetem, akkor elsösorban a külsö alapján válogatok...

Másrészt, teljesen normális, hogy nem minden 3. hónapban új szerelme van az embernek.

2012. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem öltözködöm , nem viselkedem ribiként.normális lány vagyok, figyelek magamra.de mivel nem vagyok szépség, ezért nem vesznek észre.akivel eddig voltam, egy nagyon átlagos fiú volt, nagyon szerettem, de sajnos elhagyott, és mondogatott olyanokat is, míg együtt voltunk, hogy a jó nők őt észre se veszik..hát ez nagyon rosszul esett.most lehetne mondani, hogy mekkora tahó, de én megértem, hogy fontos a kinézet.abszolút nem a rosszfiú kategóriában keresgélek, de sajnos azt tapasztalom, hogy aki olyan, mint amire vágyom, az vagy foglalt, vagy csak szexet akar, vagy valami extra jó csajt próbál felszedni, addig persze beéri velem.jó, persze , ez így nincs kimondva, de érződik a hozzáállásán.minden pasi valami bombalányt szeretne.én meg egy szép lánnyal nem tudom felvenni a versenyt, mert tudom fontos a külső, nagyon is, de ennél többet én már nem tudok kihozni magamból.
2012. aug. 21. 22:30
 15/21 anonim ***** válasza:

szolgálatra jelentkezem!

küldenél képet privátba? :))

2012. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

van csak kb senkinek sem kellek, szinte. De ha mégis akkor mindig van vmi probléma. Az élet látod nem mindenkinek egy romantikus vígjáték :3 De: be happy

f19

2012. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép.Lehet csak bebeszéled magadnak hogy nem vagy az.
2012. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg szomorúan hangzik... nem tehetsz mást, mint igyekszel javítani a külsődön (sport, előnyös ruha, szolid smink stb.), és vársz, hogy valaki fölfedezzen. Hidd el, mindenkibe bele lehet halálosan szeretni, a kevésbé szép emberekbe is, csak nekik nyilván nehezebb, sokkal többet kell várni, próbálkozni stb.


Ha kedves, normális vagy, az is egy előny, mert a bomba csajok jó része elviselhetetlen, egomán p.csa.

2012. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és nincs is barátnőm, a szemetekre buknak sokan :D. 19/F
2012. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, de még soha nem voltam szerelmes, így nem tudok egzakt válasszal szolgálni. Tudom, velem van a baj, hiszen aki nekem tetszik, annak csak barátként vagyok jó, akinek meg én tetszem, arra pedig én nem tudok potenciális barátnőként tekinteni. Mindenesetre ha párkapcsolatban élnék, törekednék rá :)
2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!