Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek külsőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek külsőre milyen lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

Barna vállig érő haj,barna szem,nem pattanásos,kicsit szeplős de csak közelről látszik jobban,165cm,53kg átlagos mell(75/B) és átlagos fenékkel.

vagy.

Vörös hátközépig érő haj,barna szem,kicsit pattanásos és szeplős de nem vésszes,169cm,65kg,nagyobb mellel (80/D) és fenékkel.

Most az a kérdés hogy meik tetszik JOBBAN! de ha egyik se jön be igazán akkor leirhatnátok,hogy milyen szerintetek a legjobb külső.


2012. aug. 22. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
inkább az első
2012. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem az barna hajú.De lehetne kicsit hosszabb a haja.A szeplőt szeretem :d.A teste tökéletes.
2012. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
elsö, màsodik monnyon le
2012. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a barna!! mert nem tetszenek a vörös lányok.
2012. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

azt kihagytam hogy a barnának az alkata is jobb.amennyire így kép nélkül eltudom képzelni.

2012. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt elfogadnám, de én vöröspárti vagyok :P :D

Te melyik vagy? o.O Alkatra egyébként mind a kettő kívánatos lehet.

2012. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

hát.. a barna eléggé tucat csajnak tünik a leirtak alapján így a vörösre szavazzok.;)

de a tökéletest össze tudom rakni a 2ből.:D

vörös haj,barna szem,165cm,53kg,szeplős,nem pattanásos, 75/B mell,nagyobb fenékkel :)


amugy a belsőt is leirhattad volna úgy jobban el lehetne képzelni.

2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

én még soha nem jártam vörös hajú csajjal,pedig én is vörös hajú vagyok,csak pasiban.De igazából mindkettő lány lehet szép,látni kéne mindkettőt személyesen,úgy az igazi,képen lehet csalni,domborítani...

Amúgy külsőre az nekem a szempont,hogy nálam nem magasabb,ez megvan mindkettőnél(170 cm)

Nem kövér,vagy nem nagyon kövér,ebbe olyan +10 kiló bele fér,ez is megvan mindkettőnél.És tetszen az arca.Ezt nem tudom ennél a kérdésnél megállapítani.

2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

baràtnők vagyunk így együtt írtuk ki a kérdést kiváncsiságból :)

egyébként a barna hajú lány 17 éves,belsőre kicsit dumásabb,mosolygós,kicsit beszólogatós de azért általában tudja hol a határ :) szeret flörtőlni,teniszezzik 3éve viszont elég lusta tipus ha a tanulásról van szò.

a vörös hajú 16éves lesz,ő is kicsit dumás de inkább csak a baráti körében,nem szeret másokkal konfliktusba keveredni,pasizzni viszont ő is szeret :) nem sportól különösebben,kicsit rendmániás,jó tanuló és szereti a rock-ot.:D

2012. aug. 22. 15:30
 10/21 A kérdező kommentje:

belsöre kb.ennyit tudtunk irni :)

ha valaki nagyon kivàncsi esetleg privibe küldünk képet is de CSAK a normálisaknak(!)

2012. aug. 22. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!