Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek külsőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek külsőre milyen lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

Barna vállig érő haj,barna szem,nem pattanásos,kicsit szeplős de csak közelről látszik jobban,165cm,53kg átlagos mell(75/B) és átlagos fenékkel.

vagy.

Vörös hátközépig érő haj,barna szem,kicsit pattanásos és szeplős de nem vésszes,169cm,65kg,nagyobb mellel (80/D) és fenékkel.

Most az a kérdés hogy meik tetszik JOBBAN! de ha egyik se jön be igazán akkor leirhatnátok,hogy milyen szerintetek a legjobb külső.


2012. aug. 22. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Első
2012. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ilyen tulajdonságok mellett is a barna :D

F19

2012. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
és a vörössel mi a baj?mármint belsőre.
2012. aug. 22. 15:43
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi az vörös,nem tetszik hogy a barnára többen voksolnak?xd

amugy szerintem is a barna,mert a vörös se külsőre nem az esetem se belsőre.bár az cink hogy a vörös fiatalabb de magasabb és nagyobb a melle és ő a komolyabb XD

de még így is inkább a barna ;)

16/F

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

15:49-es!


a cink az hogy egy idiota vagy! semmi cink nincs abban hogy a fiatal kicsit magasabb nagy a melle és nem gyerekes! szerintem tökéletes külsőre és belsőre egyaránt!!

HAJRÀ VÖRÖS,TE VAGY A NYERŐ!:D

2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
utólsónak köszönjük! :) meg a többi válaszolónak is!
2012. aug. 22. 15:59
 17/21 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de totál levágttam,h a vörös a kérdező.xD

1.róla van töb dolog írva.

2.amikor többször is a barnát írták egyből kérdezte h mi a baj a vörösel.xD

3.'utólsónak köszönjük! :) ' a barna megköszönni, h legyerekesezték és enyhén leszavazzták.?!xD -.-

és így 14éves csaj ként mondom,h ha választani kénne én barnára szivesebben hasonlitanák. de én elégedett vagyok igy magammal.:$$

2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1., az az ideál.
2012. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem még belsőre is a barna :-) Idősebb is (ebben a korban ez előny), meg amúgy nem igazán vagyok oda a rendmániásokért. És én szeretem a teniszező csajokat :-)
2012. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 23. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!