Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen lányok jönnek be külsőre meg belsőre? Nemet és kort pls 14/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szépek és okosak.
2011. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
olyan mint te . grrrrrrrr
2011. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát minden fiúnak más az ideális lány. Nekem pl. ne legyen vékony de ne is legyen túl kövér. Ne legyen plázacica. Kedves aranyos legyen. És azért szeressen aki vagyok:) 16/F
2011. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Külső:legyen szép

Belső:szeresse a motorokat

2011. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én kb nem vagyok csontváz de nem is vagyok kövér nem vagyok egoista de szép vagyok okos is vagyok de nem vagyok plázacica kb az ilyen lányok bejönnek a mai fiúknak??
2011. nov. 19. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
IGEN!
2011. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem nincs barátnőm ezért tét nélkül leírom hogy:a fiatal szép csinos okos becsültes jószívű kedves lányok jönnek be.

akiknek velem ellentétben van csajuk azok "a nadrágot varják a gombhoz"és az aktuális csajuk tulajdonságaival válaszolnak egy ilyen kérdésre,hameg szakítanak és új nővel jönnek össze akkor meg annak a tulajdonságait firkálják ide

2011. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14 éves lányok akik kérdeznek is és nemcsak válaszolnak:)
2011. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kék külső, bézs belső.
2011. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Huhh, azthiszem már egyszer leírtam ezt valamelyik kérdésnél.


Tehát külső:

- szőke, derékig vagy fenékig érő egyenes haj

- élénk kék szem

- alacsony vagy középmagas (150-170cm)

- vékony vagy nagyon enyhén duci, nem érdekel, hogy sportol-e vagy kondizik-e, sőt még talán előny is ha nem csinál ilyet, az állandó törekvés a tökéletesre káros az ember és környezete "egészségére" (enyhén duci=170cm 65-70kg)

- mellméret teljesen mind1, de túl nagy azért ne legyen

- arcra szép legyen (relatív... nekem szép), kedvességet sugalljon, ne az egót

- sminkel óvatosan bánjon

- öltözékre igazából mind1, komoly igények nincsenek, férfiastól kezdve a sportoson át a cicababa stílusig bármi jöhet


Belső:

- kedves, nem önző, valóságban élő (tehát ne álomvilágban ringassa magát)

- alapszinten intelligens (nem várok fizikust, de a beszédtéma ne merüljön ki a VV5nél)

- viselkedésre legyen normális, átlagos. nem kirívó, örökké a figyelem központjában lenni akarás se jellemezze

- és talán még annyit, hogy ne legyen örökmozgó, ki nem állhatom azokat az embereket akik örökké pörögnek, forognak, nem bírnak nyugton maradni. Én magam nyugodtabb személyiség vagyok, nem is illenék össze ilyen emberekkel.


Ja, és velem agyjából egyidős, de 4 évnél semmiképp nem fiatalabb.



21F

2011. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!