Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt mondta, hogy fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta, hogy fura vagyok smink nélkül. Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát sztem rossz.
2012. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább rossz mint jó :S
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
elég bunkó hogy ilyet mond, még ha igy is gondolja.
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

mi honnan tudjuk? a szövegkörnyezettől függ a szmájliktól.

De sokat lát sminkkel,és most látott smink nélkül.Valóban más egy lány így

2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kevesebbet kellene sminkelned magad ezek szerint, valószínű elég erősen is kihúzod a szemed, ha ezt mondta

ettől még tetszhetsz neki így is, csak a smink a megszokott

de, hogy ez jó vagy, ahogy mondta, az nem derül ki ennyiből

2012. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek erősen, csak szempillaspirál, és néha kihúzom a szemem felül. Alapozót nem is használok. Hát azt sem mondta utána, hogy szép vagyok, azt se hogy csúnya, csak hogy fura. Lehet szokatlan volt neki a látvány :D
2012. aug. 22. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm is furcsa volt mikor először láttam smink nélkül (akkoriban ismertem meg). Sokkal szebb sztem, bár sminkkel is szép. Lehet azért vagyok így vele, mert jobban szeretem a természetességet :)
2012. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, a válaszod alapján az a fura, hogy furának tartja. :)


Egy kis szempillaspiráltól és felső kihúzástól ugyanis nem szokott annyira megváltozni az arc, hogy furának tartsa a smink nélküli arcodat.

2012. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz meg jó sem, csak ő abban a pillanatban szerintem jónak gondolta, valamiért is. Bár elég érdekes szó használat, olyan hogy is mondjam,, béna. Igazából ha belegondolok biztos bóknak szánta, vagy jó pofának akart tűnni
2012. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy lány arcára azt mondják, hogy fura, az jót jelent??
2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!