Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni, ha a barátom ujjaz? :S

Figyelt kérdés
velem van a baj? nem lazulok el eléggé? szűz vagyok.
2012. aug. 22. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
rosszul csinálja.Vezesd a kezét,ahogyan te szoktad.
2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

a, vagy rosszul csinálja

b, neked kevés az ujja

c, próbáljátok ki h a farkát is használja

d, az egész srác nem hoz lázba

2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magadnak eltudsz?
2012. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
azét, mert nem tudja, hogy a csiklódat is izgatnia kéne
2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell rá tanítani. Senki sem születik úgy, hogy tudja. Egy kamasz meg végleg nem tudhatja, hogyan kell.
2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha magamnak csinálom eltudok menni. mindig. és nagyon kívánom a srácot. ezzel tuti nincs baj. nem,már nem kamasz.
2012. aug. 22. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
mondom rá kell vezetned,hogyan csinálja.mutasd meg neki.majd ujjazás közben mond meg hogyan jó
2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pancser. Egyszer majd csak bele jön... Cseréld le, tanítsd meg, várj...
2012. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel... Nekem is van ilyen apróbb problémám a kedvesemmel. Nem is szeretem igazából, mikor ujjaz, mert azt valahogy sose élvezem. Bár én nem vagyok már szűz, a farkát is igénybe véve abszolút a mennyekbe repít a drága, de az ujjaival valahogy nagyon nem tud bánni. Valahogy mindig kiszáradok közben, és elkezd fájón dörzsölni vagy valami. Szerintem itt tényleg csak a technikájával van a baj, nem veled. Bár biztos az is segít, ha totál ellazulsz, de az azért nem minden...
2012. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
keres ügyesebb fiút!
2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!