Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellek majd valakinek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek majd valakinek úgy, hogy hájas vagyok?

Figyelt kérdés
Ja csaj vagyok amúgy.
2012. aug. 22. 21:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

De nem visszataszító, ha mondjuk leülök és máris ott vannak a hurkák a hasamon?

Ez a vicc, hogy amúgy vékony vagyok.164 cm és 54 kg.

2012. aug. 22. 21:13
 12/30 anonim ***** válasza:
Mindenki könnyen talál dugópartnert,a kövérek is.Ha szerelmet akarsz,azt nem tudom...Ismerek egy kb 100 kilós csajt,akinek bajsza és szakálla is van,és mégis minden héten mással dug.De szerelmi kapcsolatban még nem volt.
2012. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

ha van rajtad 1-2 kiló plusz, (szerintem nagyjából +5 kg az, ami még simán belefér mindenkinek) az nem lehet kizáró ok a fiúk többségénél..

nem modellek vagyunk, hanem hétköznapi emberek:) persze mindenki figyeljen az egészséges életmódra meg a renszeres sportra, de szerintem nem gáz ha vki nem 40 kiló..pl rajtam is van 3-4 kg felesleg, de sosem okozott gondot az ismerkedésben, ettől vékonyabb nemigen szeretnék lenni, mert akkor semmi cicim nem lenne;D

amúgy ma is egy nagyon helyes srácot láttam, aki a kb 10 kg súlyfeleslegű barátnőjével sétált az utcán, aranyosak voltak:)szóval, ha egy srác normális felfogású, nem csak a külsőségek fogják érdekelni egy lányban:) 20/l

2012. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
165cm és 59kg vagyok, kicsit "husisnak" mondanám magam. Jól érzem magam a bőrömbe és sokszor utánam fütyülnek, megnéznek, ajánlatokat is kapok... Igaz haspólót, trikókat nem hordok hanem a lazább felsőket és tunikákat kedvelem egy fekete legginggel vagy jól megválasztott farmerral és egy magas sarkú. Szóval sok múlik az öltözködésen is.
2012. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Jó, de egyszer lekerül majd a ruha.Tudom senki se tökéletes, de ez akkor se esztétikus így.Mennyire zavaró ez a szexben? Kicsit komplexusom van emiatt.
2012. aug. 22. 21:23
 16/30 anonim ***** válasza:
Persze, fogsz kelleni srácoknak így is. Igaz, nem biztos hogy hosszútávra, de ne aggódj, rengeteg önbizalomhiányos illetve csúnya fiú van aki leadott az igényeiből és az elvárásaiból, úgyhogy ne aggódj! Ha küldesz képet privátba (nem muszáj hogy látszódjon a fejed) akkor megmonom az őszinte véleményemet, de így látatlanba elég nehéz
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Van aki a ducibb lányokat keresi szexben is, ha találsz valakit aki elfogad téged plusz kilókkal annak nem lesz gond a szex se!
2012. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok!

sexben sem hátráltat, hogy van súlyfeleslegem. :) Több önbizalom kellene neked.

2012. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem , nem vagyok duci.Vékony vagyok, csak a hasamon van egy kis felesleg.Szóval nincs lapos hasam, hanem olyan párnás, nem tudom, hogy magyarázzam, remélem el tudjátok képzelni.
2012. aug. 22. 21:35
 20/30 A kérdező kommentje:
14-es igazad van.csak kicsit lehangol, hogy oda hízok.
2012. aug. 22. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!