Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi szindrómám van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi szindrómám van. Mitől lehet? Miért nem tudom elhinni, ha valakinek tényleg én kellek?

Figyelt kérdés
Van most barátom. Olyan, akire azt mondom, h: igen,ő kell nekem. Tegnap együtt voltunk bulizni. Bemutatott a barátainak, meg sokat volt velem, de mivel ő volt a házigazda, a vendégeivel is foglalkozott. Ez természetes, csak volt úgy, h elmegy mellettem, h rám néz, és még nem is mosolyog, oda se jön, csak elviharzik. Később nálam voltunk 7en, és ott volt az a barátnőm,aki régen tetszett neki, de most már állítólag csak nagyon jó barátok. A lány nem akart tőle semmit. Ott is néha elvonult velem, de máskor le se szart. Olyan,mintha valamikor kellenék, valamikor nem. Félek, h még mindig a barátnőm tetszik neki, vagy valaki más, de nem én. Mondtam neki, és mondja h én vagyok az egyetlen most az életében és higgyem el. De akkor miért viselkedik így? Nem tudom elhinni, h ő pont engem akarna...
2011. ápr. 23. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért viselkedik így? Te egy egyszeri esetet írtál le... miért dramatizálod túl? Ha ez mindennapos lenne, akkor érteném az aggodalmadat, de az általad leírt történésekben nem látok semmi kivetnivalót.
2011. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem látok benne semmi furcsát, egy házigazda általában így viselkedik.:)


Nem lehetsz pióca, hogy fogod a kezét és még a WCre is ketten mentek ki.:)


Biztosan szeret.:)

2011. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!