Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy külföldi sráccal. Megbeszéltük hogy egy hét múlva találkozunk itt Magyaro.-on. Rendes pasinak tűnik, nem volt nyomulós akkor sem amikor megismerkedtünk.

Azt írta, hogy már kinézte a repülőt és a hotelt(!) is 2 napra, már csak rá kell bólintanom. De ez a hotel dolog igencsak elbizonytalanított, hogy vajon mit akarhat. Persze, meg kell valahol szállnia, meg én is szeretnék vele tölteni egy kis időt, csak az a kérdés hogy mindkettőnknek ugyanaz e a szándéka?!


(Ja, és szóban kicsit nehezen kommunikálunk, mert megérteni megértem, írni tudok neki normálisan, de beszédnél eléggé béna vagyok és emiatt leblokkolok.)


Szóval bevállaljam ezt a 2 napos "együtt vagyunk" dolgot?


2012. aug. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Mégis mit gondoltál, hol fog lakni amíg itt van? Persze lehet, hogy csak dugni akar, de az nem abból következik, hogy egy hotelben akar megszállni.
2012. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:

Ha dugni akarsz, akkor vállald. Valószínű, hogy nem egy kávéért fog országokat átutazni, hanem úgy gondolja már ott tartotok, hogy megdughat. Gondolom az eddigi beszélgetéseitek során azért szépen ingerelted a srácot ha már ennyire konkrét dolgokig eljutott, úgyhogy kicsit álságosnak tűnik a kérdésed, miközben te nagyon is tisztában vagy vele mit akar tőled, miért jön ide.

Sima randinak nem biztos hogy ennyit utazna, meg nem csak 2 napot. Azért ebből hosszú kapcsolatot ne remélj. Biztosan sok mézes-mázas szót fogsz tőle hallani, esetleg ha jó voltál, és nem volt túl drága neki az út, még egyszer-kétszer megismétli, de ne lepődj meg ha esetleg utána többet nem hallasz felőle. Sok pasi csinálja ezt a neten, és nem csak külföldiek.

2012. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Nekem volt egy külföldi barátoM (f vagyok), aki házasodni akart. Dugott itt-ott, de valójában kereste az igazit. Itt bármi lehet, mondjuk angolként vszínűleg nem költeném el 2 heti fizetésem egy dugásért. Valószínüleg tartósabb kapcsolatra vágyik.
2012. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csóróként nem költenéd el (most bocsi, ezzel nem személyeskedni szeretnék, hanem csak kiemelni a lényeget), de akinek van pénze is ideje az teljesen másképp cselekszik.


Lehet neki annyi ez az egy két ezer kilométer, mint neked/nekem száz kétszáz. :)

2012. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!