Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ütöttetek már meg lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ütöttetek már meg lányt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi volt az oka, mivel érdemelte ki? Képes lennél megütni egy lányt?

2012. aug. 23. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem

Semmivel

Nem

2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még régen mikor küzdősportot tanultam, küzdelem közben, de akkor is vigyáztam, hogy ne legyen baj. Egyébként nem ütök meg gyengébbeket.
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Csak edzésen amikor lánnyal vagyok párban.De akkor is vigyázok.Egyébként nem ütnék meg lányt maximum részegen..
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Egyszer ellöktem, mert úgy belém karmolt, h máig megvan a nyoma, elesett, beverte a fejét, lett monoklija.

Így járt.

2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Egy kollégámnak nemrég volt egy ilyen esete.

Éjszaka, melóból hazaérve látta, hogy a pár hónapos csecsemőjük totál szürke, mert nem kap levegőt.

Álldiftéria, vagy mi. Kocsiba be, ügyeletre el, stb, végül nem történt tragédia.

Mire hazament, akkorra került elő az asszony, éppen telehányta a budit tök részegen.

Észre se vette, hogy a gyereke nincs otthon.

Már "teljesen depi lett az otthon üléstől, ezért elment a csajokkal shoppingolni".

Kérdeztem, hogy reagálta le, azt mondta egy elég emberes pofon kíséretében dobta bele a kádba, és hideg vizet eresztett rá, hogy józanodjon egy kicsit.

2012. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó a kollégádnak rohadt igaza volt!
2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor kezdjük!


Úristen, h tehetett ilyet szegény asszonnyal a kollégád, őt kellett volna a kádba belökni, igazán megérthette volna, h szegény asszony bla bla bla.

Az ilyen nem is férfi bla bla bla.

2012. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
soha, e szívem szerint már annyit megfojtottam volna édes istenem
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7.! Neked mi bajod van?!
2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Semmi, csak a szokásos, elmaradhatatlan női szöveget nyomtam be:)
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!