Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ütöttetek már meg lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ütöttetek már meg lányt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi volt az oka, mivel érdemelte ki? Képes lennél megütni egy lányt?

2012. aug. 23. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Ütni még nem ütött meg fiú, de rúgni annál inkább.(nem is egy...) Ráadásul nem gyengén 'hülyeségből'. :sss
2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert kerte..ugyanis ez neki szexualis elvezetseget nyujtott..pontosabban nalunk igy kezdodik a sex..elobb egy kis bunyo asztan ruhat letep..ja es meg kell eroszakoljam mert maskep nem engedi:) nagyon jo es mar tobb mind egy eve eszt csinaljuk:) es meg mindig nem unalmas igy a sex:)
2012. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előző, ilyet én is hallottam, az egyik ismimmel azért szakított a b.nője, mert nem akarta megverni szex közben! :D

Néha megtette, de annyira nem voltak egy hullámhosszon, hogy végül szakítottak.

Hihetetlen amúgy mik vannak...:)

2012. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Uram Isten ilyet még nem hallotam hogy valaki élvezi a verést! :O
2012. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne ugy erts a megverest, hogy adig usuk egymast amig kinyulunk. pl arcon csak pofon csatan el, de maskep is okolel nem szokasunk. a vegen igaz, hogy kek es zoldek vagyunk de anyira jo, hogy allandoan eszt csinalnam:)
2012. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem ütöttem még meg. El lehet képzelni ilyen helyzetet, de biztos, hogy ez volna az utolsó megoldás, amit alkalmaznék.
2012. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!