Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden 13/14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden 13/14 éves GYEREK szexuális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

te miért akarsz? ugyanazért. :)

és ha annyi idősen te is annyi infót kaptál volna minden irányból, mint most ők, akkor annyi idősen is akartad volna.

2009. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
ezaz!
2009. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

21 éves vagyok. Szóval még nem vagyok igazán a felnőtt generáció része, de nem nem akartam volna 13-14 évesen szexelni.


Mert bár nem ért ennyi inger, de volt annyi eszem, hogy tudjam, nem vagyok felkészülve rá, mert tudtam milyen testi és lelki tényezői vannak. Ráadásul nem akartam csak azért elveszteni, mert ez milyen jó dolog.


Ezek a 13-14 évesek nem tudnak gondolkodni. Legalább olvashatnának és tisztába lehetnének a dolgokkal, mert nagyon nincsenek. Aztán majd jól megszívják.


Az egyik csoporttársamnak van egy 13 éves húga, aki lefeküdt egy 16 éves fiúval védekezés nélkül. (Neki tetszett a dolog). Az anyja meg szépen feljelentette a fiút.


Maximálisan egyetértek vele. Erről ennyit.

2009. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
én 16 éves lány vagyok, természetesen tudom, hogy mi az, de én nem akarok még egy darabig az biztos. szerintem egy kapcsolatnak nem a szex az alapja ilyen korban. :)
2009. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert a vízcsapból is az folyik,hogy az élet értelme a szex.És ha nem kezded el időben a tapasztalatszerzést,akkor mindenről lemaradsz.Mivel a diákszerelmek nem szoktak hosszú életűek lenni,18-20 éves korukra -néhány párkapcsolttal a hátuk-mögött,kiábrándult,önző,normális párkapcsolatra képtelen emberek lesznek.Ezért megy tönkre olyan sok kapcsolat.
2009. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

most miért, nem a szex az élet értelme? jó tudom, a pénz, meg a tüzes víz is, például. :)

de azért ne bagatelizáljuk a szexet se.

2009. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
azért mert tényleg, minden információjuk megvan, és korábban is érnek.
2009. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

De milyen információjuk van meg kedves utolsó? Mert ha utánaolvasnának a dolgoknak akkor azt mondom megvan. De az nem információnak tekinthető, hogy tudják, hogy lesz a baba és hogy kell csinálni.


Azt tudni, hogy kell ezt elkerülni és élvezetesen csinálni, nah az információ. De ezt sehol sem hallják.

2009. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
ÓóÓ dehogynem! itt ezen az oldalon sokan mesélnek szexuálisélményükről, panaszaikról..és annyi..:D
2009. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

ugyan azért amiért iszik ,dohányzik .

mert azthiszi,hogy ettől Ő felnőtt...

2009. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!