Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves fiú az utcánkba mert most csinálják nállunk a csatornát és folyton nézünk egymásra és mosolygunk,beszéltem is már vele! Amikor egyszer már mentem be megkérdezte h mész is be? Eltelt egy pár hét és afőnökük látta h nagyon nézem és rákérdezett hogy tetszik e nekem én meg hát eléggé zavarba jöttem :D és mondta h szoval igen? én meg mondtam hogy hát szépek a szemei!!! :D és a főnök meg tök hangosan mondta h hát igen helyes gyerek ez a fiú,és pont ott ment el és elpirult mert kb hallotta ahogy megkérdezi töllem!!! Másnap azt mondta a főnök h alig várta már a fiú hogy lásson engem,egy másik ember meg azt mondta hogy egész éjjel rollam beszélt!!!

Most szerintetek ez miii???

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2012. aug. 23. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
tényleg ennyire langyi az ítélőképességed?
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez így volt, akkor igen.
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan az, hogy tetszel neki!

19/L

2012. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mássz be a csatornába. Biztosan beléd szeret!
2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszodat!!!
2012. aug. 23. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, egyértelműen látszik! :)
2012. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég értelmetlen volt feltenni ezt a kérdést persze h nem tetszel neki
2012. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!