Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy fiúk utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy fiúk utálják a részeg lányokat mégis ők itatják le őket?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor hallom hogy a fiúk mondják hogy jjajj de undorító a részeg lány. erre ők hivják meg őket piára aztán meg még mondják is nekik hogy igyál még egyet . de cigivel is ezvan. mondják hogy milyen rossz ha a lánynak büdös lesz tőle a szája és a ruhája de azért megkínálja egy szállal.

2012. aug. 23. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Oké, tehát akkor undorító, ha amúgy kapcsolatra kellene, viszont ha ágyba akarod csak vinni, akkor nagyban megkönnyíti a dolgot.
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en szeretem a reszeg lanyokat..a baratnomel is akor a legjobb a sex h mindketen be vagyunk rugva
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A leitatást tipikusan a könnyebb megdughatóság miatt csinálják, ez héccencség. Ha nincs magánál a nő, könnyebb ledumálni róla a bugyit, illetve nem nagyon áll ellen.

A cigit nem tudom.

2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én szeretem a részeg lányokat :D de csak azokat akik viccesen viselkednek
2012. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akik csak egy alkalmi szexre kellenek többnyire azok vannak leitatva...
2012. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es, jobb ha inkább nem is emlékeztek rá, igaz?:)
2012. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg aztán, így kevésbé veszed észre, ha kiveszik az egyik vesédet.
2012. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 es vagyok...de mindig visaemlekszunk..de mikor be vagyunk rugva akor oltarira durvak vagyunk nem feltsuk a masikat es mivel, hogy indeketten a durva sexet szeretjuk az ital meg ad hozza otleteket:)
2012. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért itatják le, hogy ágyba tudják vinni őket, de ezekre nem mondják, hogy undorítóak, hiszen csak egy estére kell elviselni őket. Ha hosszabb távra tervez, akkor viszont nem kell neki részeg lány, nem túl izgató fogni a lány haját, amíg hány.


A cigit udvariasságból kínálják.


24/N

2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!