Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-20 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-20 éves lányok, nektek bejön ha valaki vékony de izmos egy kicsit és ilyen? (képek rólam lejjebb)

Figyelt kérdés

[link] (has)

[link] (egész)

[link] (itt látszik a fenekem xD)

181 cm magas vagyok

kinek tetszem?:P :D amúgy szerintem még van izmosodnivalóm, és nem olyan gyorsan, de haladok :)



2012. aug. 23. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
utolsó, miért te hogy nézel ki? :DD kép?:D
2012. nov. 11. 09:43
 72/75 A kérdező kommentje:
69-es, neked meg köszi :) Pest megye. Én azt vettem észre hogy akik szépek, vékonyak, sportosak (lányok), nekik bejönnek a vékony, sportosabb fiúk és a kigyúrtakat gusztusalannak tartják. :o pl a plázában rámutattam egy plakátra hogy na ilyen leszek és fúúj nee xD ez volt a reakció :DDD aztán a testépítőboltos plakátra inkább nem is mondom mit mondott:D
2012. nov. 11. 09:47
 73/75 boboooka válasza:
elég jó. de már a hasadra nem kellene gyúrni.:*
2012. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Olyan aranyos, hogy valaki itt akar önbizalmat nyerni:) De hát nincs ezzel semmi baj. Várod, hogy dicsérjenek, egyre többen, mi? ;P

Na, tudom, hogy az én véleményem is csak egy a sok közül, de azért leírom, mit gondolok.

Nekem tetszel, végül is, külsőre. Nem vagyok a testtel túl elfogult, nincsenek nagy igényeim... De nem hagyhatom szó nélkül, istentelen jó segged van. :D

Szerintem pont jó vagy, de ha kicsit vékonyabb lennél, vagy izmosabb, nem lenne gáz. Egyébként tényleg az összkép a lényeg. Az arcod aranyos, bejön, a szemeid kíváncsiak. Imádom a barna srácokat:) Annyira nem fogtál meg. Általában ami győz nálam, a személyiség. Hát, annyi, hogy külső alapján mindenképpen indulhatnál a versenyre.

;)

2012. nov. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:
Rohadt helyes vagy, lényegében részemröl a tekintet fog meg a legjobban, de a tied varázslatos:D alakod miatt ne aggódj, anyud csak mégbüszkébb akar lenni rád titokban;) az összkép részemröl 10es:)
2012. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!