Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjem bevállalni vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem bevállalni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki szörnyen tetszik és úgy néz ki, összejövünk. Amolyan művészlélek fajta..és nagyon értelmes. Senki sem tudja rólam, hogy egy kicsit a lányokhoz is vonzódom és félek, hogy ha megtudnák, rólam beszélnének az egész suliban:S Viszont nem akarom elengedni, ilyen embert még soha nem találtam...fiúban sem. Annyira nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy az emberek rosszat gondolhatnak rólam..viszont..én valahogy mégis félek a véleményektől:S Felejtsem el vagy ne törődjek másokkal?

16/L


2009. júl. 24. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok,de nem itéllek el..sőt..hát mint fiu..megis tudlak érteni:) Szerintem próbáld meg vele..de erről csak ti tudjatok és suliba nem mutassátok hogy együttvagytok. Ha ez a ti kis "titkotok" marad, akkor szerintem semmi baj nem lehet.
2009. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk, szóval végülis ez nem lenne probléma. Viszont máshol..kicsit félek a véleményektől.
2009. júl. 24. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem minden lány átesik egy ilyen időszakon kitudodni meg hogy tudódik ki ti lesztek a legjobb barátnők és ennyi :D
2009. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de miért kell erről tudniuk másoknak. áthívod, vagy átmész hozzá, az emberek meg a 4fal közé nem látnak be.... az utcán és a nagyközönség elött meg, ahogy elöttem már valaki írta, a legjobb barátnők vagytok, és ennyi :)


amúgy, a sulimban van 1 leszbi meg egy bisex csaj is. (a bisexel jártam is) és egyáltalán nem téma. tudja mindenki, még a tanárok is.

2009. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lány létedre lány tetszik, még nem vagy kevésbé jó ember! Az a fontos,hogy akit szeretsz, őszinte, hűséges legyél és ő is Hozzád! És bizzatok egymásban! Senkinek semmi beleszólása nincs a magánéletetekbe!!! Nagyon sok boldogságot és minden jót kívánok Neked az életben, bárkit is szeretsz!
2009. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!