Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök ismerkedett-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtök ismerkedett-e már meg külföldi fiúval a nyaraláson, aki később meglátogatta?

Figyelt kérdés

Egy buliban beszélgettünk(csak ennyi volt, nem is akart többet) és mikor hazajöttem bejelölt facebookon és azóta minden nap beszélünk, idősebb mint én 4 évvel, jól elvagyunk azt hittem, hogy a nyelvi korlátok miatt majd nem lesz miről beszélni de tök jó minden. Azt mondta szívesen jönne Magyarországra, örülnék neki de kissé fura lenne... :)

Van valamelyikőtöknek tapasztalata ilyen téren??

előre is köszi


2012. aug. 24. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Első barátom francia volt, több, mint egy évig jártunk. Sokat volt itthon (anyagi állapotuk megengedte), de aztán az kevés lett ://
2012. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tapasztalat az van:)...relativ sok (3) kulfoldi pasim volt mar. Az elejen minden szepen ment,hol en,hol o utazott..de amikor esetleg arra kerult sor,h kikoltozzek akkor mindig kihatraltam..iden nyaron megismerkedtem egy sved fiuval o is jon majd Magyarorszagra osszel:) szerintem vard a sracot,mutasd meg neki Bp.t,bulizzatok,dumaljatok (nyelvgyakorlasnak sem utolso!:D) es majd meglatjatok mi lesz beklole. Nekem az a tapasztalatom,h egy nem magyar ismeros (kulonosen egy szerelmi partner) nagyon tudja tagitani a latokort,csomo mindent tud neked adni..viszont az elvalas nagyon fajdalmas
2012. aug. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Az én kapcsolatom még nagyon kezdeti vele, de ha jönne azért izgulnék rendesen h jól érezze magát itt meg ilyesmi :D meg hát én Olaszországban szeretnék élni tehát ha szerelembe esnék és nagyon szívesen repülnék oda, csakhát még a suli ideköt... 18 éves vagyok amúgy
2012. aug. 24. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
18 évesen ismmertem meg egy német srácot,felválltva látogattuk egymást 2-3-4 havonta. hát az lett belöle.hogy férjhez mentem hozzá,6éve házasok vagyunk,és 4,5 éve lakom én is németországban :)
2012. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tök jó :) gratulálok, és később sem okozott gondot a nyelv, a más kutlúra, szokások ? :))
2012. aug. 24. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

köszi :)

nem,hamar hozzá lehetett szokni,nagyon szeretek itt élni.

a nyelvet volt csak nehéz megtanulni. az elején angolul beszéltünk,de miután kiköltöztem,csak németül.

ami rossz volt,az tényleg az elválás...mármint amikor ö látogatott meg vagy én öt. de megért mindent :) remélem te is boldog leszel!

2012. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) hát elhiszem, köszi de ez nekem még nagyon kezdeti, csak beszélgetünk de hiányzik ha nem ír, folyton lesem a képeit, ábrándozom :) ilyesmi, lehet ez csak fellángolás lehet nem :) majd elválik, de mindenesetre kedvelem és azt hiszem ő is engem :)
2012. aug. 25. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!