Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőőő csók? 15L

Figyelt kérdés
Hogy és mit tegyek?

2012. aug. 24. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, jön az magától:D meg bízd magad a srácra ha ő tapasztaltabb. De közbe átölelhetnéd vagy simogathatnád a hátát. :)
2012. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
majd a srác kezdeményez.csak ne állj ott mint valami bábu,öleld meg közben. nem kell parázni(:
2012. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jhaj de ari :) valaki már 14 évesen az első szex miatt parázik gyk-n (vagy azon hogy 14 évesen teherbe esett) és itt egy 15 éves lány aki az első csókon? :D
2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én először 15 évesen 1 üveg cherry után smároltam egy lánnyal, de nem azt számítom az első csóknak, de gyakorlásnak jó volt, hogy tudjam milyen, mit hova..:D

Aztán pár hónap múlva már fiúval is megtörtént.

19/L

2012. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha elszúrom vagy valami?:(
2012. aug. 24. 13:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy a nyelvemmel mit csináljak?:S
2012. aug. 24. 14:04
 7/7 anonim válasza:
13 vagyok és döntsd picit oldalra a fejed , érjenek össze a szátok aztán a nyelved rakd bele az ő szájába. de először csak 5 másodpercig aztán egyre tovább és lassan csukd be a szád mikor végeztél
2012. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!