Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találkozok egy fiúval és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozok egy fiúval és nagyon hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok,most találkozunk másodszorra és az izgulástól hányingerem van és túl sok/túl kevés nyálam van.Mit tudnék ezek ellen csinálni?:S
2012. aug. 24. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hideg kóla csökkenti a hányingert
2012. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mond el neki,hogy izgulsz és olyankor ilyesmi van nálad.

Nem szégyen ez.:)

2012. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"amúgy meg nem az volt a kérdésem,hogy miért van hányingerem... "



akk mondjuk nem a szerelem, szex kategóriába kellett volna írni, hanem az egészségbe...

2012. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vonatkoztass el valahogy, ne agyalj azon, hogy mi lesz, mit csinálj mit ne csinálj!


Nehéz, de valahogy így nem izgulsz annyira, hogy ennyire kikészülj. Voltam már így én is kikészülve, amikor nagyon szerelmes voltam valakibe és 2. nap találkoztunk. A napom úgy kezdődött, hogy fürdőben csöveltem amíg el nem indultam, lihegtem mint a kutya, szédelegtem össze vissza, enni nem bírtam, még a fogmosás is nagy problémát jelentett. Majd meg haltam akkor reggel a nagy izgalomban!


Aztán másik pasinál jártam úgy, hogy még csak nem is randi volt, csak maga a tudat, hogy látni fogom. Hát persze akkor is kivoltam teljesen, de akkor azt gondoltam a stampó pálinka segíthet a dolgon. No nem sokat segített, persze meg a semmiért izgultam akkor, de én mindent gondoltam, hogy ez meg az lesz biztos jaaajjj.

Azóta úgy indulok el ilyen esetben, hogy nem lesz semmi, nem lesz semmi, azért meg minek izgulok? Lombozom magam úgy mond és ezzel a módszerrel kevesebbet izgulok, nem stresszelek rá.

2012. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,én is ezt fogom csinálni,ez jó módszer:)
2012. aug. 24. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem dőlj le egy negyed órára és hallgass valami megnyugtató zenét. Esetleg nézz vicces posztokat a neten, az eltereli a figyelmedet. :)
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na, volt hányingered? Hogy ment? :D
2012. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindent csináltam,amit leírtatok,ittam hideg vizet,ittam hideg cola-t,pisiltem sokat,még fürödni is fürödtem hideg vízben,ventillátort max fokozatra állítottam és elfeküdtem az ágyamon,de szerencsétlenségemre így is hányingerem volt,egészen amíg meg nem láttam,rám nézett,rám mosolygott és minden oké lett:) aztán sétáltunk kb 2km-t a nagy forróságban,bementünk egy üzletbe,ahol nagyon hűvös volt,vettem magamnak hideg cola-t,kifizettük,kijöttünk az üzletrészből és ott elől sétálgattunk,leültünk,belekortyoltam a colamba és elkapott egy nagyon durva hányinger roham,mondtam neki,hogy "kicsit" hányingerem van és menjünk picit sétálni,de nem volt semmi para,nagyon aranyos volt,mondta hogy ha tényleg nagyon hányingerem van,akkor nyugodtan böfögjek,mert nem zavarja(persze nem akartam ott előtte,meg amúgy se..xdd) meg nyugtatgatott,megölelt,szóval hamar elmúlt,nagyon jó volt minden:) köszönöm a segítségeteket!:)
2012. aug. 24. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!