Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon ronda lennél és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda lennél és csak olyanokkal feküdhetnél le, akik szintén rondák (= téged is taszítanak), akkor inkább sose feküdnél le senkivel, vagy azért mégis, mert nem bírnál szex nélkül élni?

Figyelt kérdés
inkább bevállalnád a rondát, vagy képtelen lennél olyannal csinálni, aki taszít?

2012. aug. 24. 11:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem fekszem le olyannal, aki nem vonz.
2012. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok,mégis mindig nagyon szép barátnőim voltak..nem is értettem soha miért voltak velem.
2012. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
inkább elmennék egy qvához:D
2012. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egy randa qrvához? Még fizetnél is érte? Na hát én nem...
2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
De az mekkora már, ha valaki olyan ronda, hogy a qrva nem köt vele eseti szolgáltatói szerződést?
2012. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valaki ronda az nem aszt jelenti hogy nem lehet senkije sem, csak akkor ha ráadásul még ragyás , szeplős tele pöttyökkel tele dudorokkal vagy ami tényleg gusztustalan.Na én olyannal szóba sem állnék de akinek tiszta az arcbőre a teste de ronda az arckaraktere azzal igen mert az ellen nem tud tenni de mást a ragyákat helyre lehet hozni az pedig igénytelenségre utal ha valaki ezt annyiban hagya.
2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Láttam én már olyan gyönyörű szép nőt randa pasi mellett.
2012. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak érdek vezérli a nőt de ott van mellette mégis....
2012. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok, de néhány lálny azt hazudja nekem, hogy helyes vagyok. Gondolom azt hiszik attól majd jobb kedvem lesz és elhiszem, hogy van esélyem a lányoknál. Néhányna még képesek fb-n keresni meg hiányolni is, azért ez már durva. MIért játsszák meg, hogy bejövök nekik, amikor köztudott, hogy ronda kis semmi vagyok?!
2012. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

én ronda vagyok de igényes és emellett válogatós.

csodára nem vágyok csak arra hogy gerjesszen az illető, ami ritka mert azért van esztétikai érzékem sajnos, tetszik az ami szabályos és szép.

ettől függetlenül voltam hozzám hasonló szintűekkel, olyan ápolt rondákkal.

de mindegyikben megfogott valami, az egyikben az hogy bár majomfeje volt de brutál kigyúrta a magát, a másikban az illata volt ami nagyon tetszett, a harmadikban hogy csutkára leszedte a szőrt mindenhonnan és olyan selymes volt xD

szóval igen, talál az ember ha keres :D

2012. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!