Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a bunkó, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a bunkó, hogy megmondtam neki, hogy nem érdekel a lelki világa?

Figyelt kérdés

Én egy rendes figyelmes srác vagyok, nem vagyok bunkó. Próbálkoztam valakinél, mondta, hogy "legyünk simán barátok", vagyis neki nem kellett a kedves odaadó fiú.

Talált egy olyat, aki sz*rba sem veszi, bezsólogat neki, de a lánynak ő tetszik mert "micsoda alfahím" stb...mútlkor jól meg is csalta a lányt.


Utána a lány nekem jött panaszkodni, hogy micsoda bunkó volt vele stb, én meg mondtam, hogy ha már engem bedugott a barát zónába, mert neki normális pasi az nem is pasi, akkor ne használjon már lelki szemetesládának, mert nem érdekel a lelki problémája, amit saját magának köszönhet.


Erre mondta, hogy micsoda bunkó vagyok.



Ki volt a bunkó? Mi a véleményetek?


Nekem nincs szükségem arra, hogy valaki engem ellökjön, utána meg még elvárja a lelki segítséget......vagy csak én gondolom így?=/


Mit gondoltok?


2012. aug. 24. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A barátság arról is szól, hogy megvitassuk egymás lelki baját és segítséget, támaszt nyújtsunk a másiknak. Azzal, hogy te az elején elfogadtad, hogy a barátja maradsz, ezzel is számolnod kellett volna. Így, mint barát tényleg bunkó voltál. Legalábbis a stíluson csiszolhattál volna. Ha meg a te oldaladat vesszük, hogy nem téged választott és ezek után neked panaszkodik a fickójára, akkor igazad van, de a csaj sem százas....milyen nő az ilyen, aki a barátjáról panaszkodik egy másik férfinak...no comment
2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam el. Azt mondta legyünk barátok és el is ment, a válaszomat sem várta meg. Szóval....
2012. aug. 24. 12:32
 3/13 anonim válasza:
100%
Én nő vagyok,és veled értek egyet...ne is foglalkozz ilyen buta kislányokkal.Keress olyat aki csak téged akar.Neki csak az olyan kőbunkó kell mint a másik pasi,akkor hagyd rá.Lehet 1 idő után már ott hagyna téged,egy másik olyan kőbunkóért.
2012. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled. Nem vagy bunkó. Ne foglalkozzál vele.


26/N

2012. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél szemetesláda. Legyél határozott, férfias, attól még lehetsz odaadó és figyelmes is.

Szerintem teljesen igazad volt.

(nő vagyok)

2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Utána a lány nekem jött panaszkodni, hogy micsoda bunkó volt vele stb"


Bazeg ember!!! Meg kell mondani, hogy te nem a lelkisegély szolgálat vagy és egy na csá szóval odébbállni. EZ HIBA ha lelki szemetesláda leszel.

2012. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Női szemmel...


Egyrészt értelek én, de finoman is lehet mindezt közölni vele. Én nekem sem tetszene, amíg még érdekel valamilyen szinten mint pasi, ha nekem panaszkodna a másik csajról. Én sosem csináltam ilyet, aki össze akart velem jönni és nemet mondtam annak sosem panaszkodtam egy másik pasiról pedig volt, hogy jó lett volna valakinek elmondani a problémámat, de nem akartam megbántani ilyennel.


Másik szemszögből viszont: lehet, hogy rendes vagy de nem volt meg a fizikai vonzalom. Nekem is udvarolt egy nagyon kedves srác, tényleg nagyon kedvelem, jó fej még hasonlítunk is sok mindenben! De még sem vonz külsőleg, ezért közöltem vele, hogy nem. Rosszul esett neki, egy ideig nem is beszéltünk, de később újra megkeresett.

Azért, mert nincs meg ez a dolog, azért meg nem lehet hibáztatni. Te sem jönnél össze olyannal, aki nem tetszik külsőleg szerintem. Az meg már az ő baja valóban, hogy olyan tetszik neki aki nem éppen a rendes pasi kategóriába tartozik. Előfordul az olyan.


Legjobb, ha őszintén megmondod neki mi a baj, én ilyen verzióban adnám elő: "Nem akartam bunkó lenni, de azért nem szeretném meghallgatni ezeket, mert én is össze akartam veled jönni, de kikosaraztál és rosszul esett. Én nem tudlak barátként kezelni, remélem megértesz!"

2012. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Veled értek egyet, kedves kérdező és nőként! Magára vessen a lány, ha átb*szták! Miért nem megy és nyafog a barátnőinek? Nekem sok a fiú barátom, mégsem ők a lelki szemetesládáim, sőt, senki sem az. Megbeszélünk dolgokat, de nem úgy, hogy ők előtte nálam próbálkoztak, hanem úgy, hogy kezdettől fogva csak barátok voltunk. 21/N.
2012. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsit naiv a leányzó, idővel talán megjön az esze. Ne aggódj miatta.
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bolond a csaj. Pont neked panaszkodik, úgy kellett neki...hogy van bőr a képén pont neked panaszkodni?????Arra nem gondolt, neked hogy esik?? Hát pont hogy ő az érzéketlen bunkó.
2012. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!