Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy a szex? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T. Naty kérdése:

Miért nem megy a szex? Miért fáj nagyon mindig?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hónapja voltunk együtt mikor először megpróbáltuk a szexet. Ő is kivánt engem, én is őt. Az volt nekem az első meg neki is, és én véreztem (oké azt tudom, hogy azért mert átszakadt a szűzhártyám, ezzel tisztában vagyok). A gond az, hogy azóta próbáltuk már 2x és útközbe mindig megállitottam mert nagyon fájt. Pedig volt előjáték, meg is ujjazott. Kinél lehet a probléma, nála, vagy nálam? HELP! 16/L

2012. aug. 24. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlansággal lehet a probléma. Legyen sokkal figyelmesebb, legyen sokkal több az előjáték, csak akkor térjetek rá a szexre, ha már annyira kívánod, hogy majd elcsattansz. És csak addig tartson, amíg élvezed, csináljátok lassan, finoman. Aztán majd belerázódtok, rájöttök, hogy kinek mi a jó.


Esetleg még annyi, hogy elmehetnél nőgyógyászhoz, lehet, hogy megsérültél az első alkalommal.

2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó szeretkezéshez elsősorban viszonzott érzelmi kötődés kell, teljes nyugalom, ellazulás, testi és lelki béke mindkét fél részéről. A pasitól pedig nagyobb türelem és odafigyelés. Ha ez nincs meg, addig fájni is fog.
2012. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pötty! ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz a biztonság kedvéért mert velem is ez történ, és ne hagyd annyiban ha azt mondja hogy lelki bajod van (tapasztalat), mert nekem pl egy elég csúnya fertőzésem volt. Nem akarlak megijeszteni de ha nincs semmi baj legalább megnyugtat és tanácsot is adhat, a lényeg hogy olyanhoz menj aki szimpatikus mert először elég kellemetlen ilyenről beszélni egy vadidegennek.
2012. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!