Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívassam meg magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívassam meg magam a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy srác osztálytársam holnap szülinapi bulit csinál, és pár olyan fiú is meg lesz hívva akik ismernk engem. Engem viszont osztálytársam nem hívott meg.

Szerintetek gáz lenne ha az egyik srácnak megírnám, hogy vigyen el engem is? Vagy hogy csináljam? És ha azt mondja nem, és ott meg jól kibeszélnek meg beégetnek, hogy elakartam hívatni magam?

Nagyon fontos lenne eljutnom, több okból is!

Szerintetek mit csináljak?

18/L


2012. aug. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél vagány és hívasd meg magad bátran, ha nemet mondd, és kibeszélnek akkor mivan?! Semmi az ég világon, két nap múlva már elfelejti mindenki, te meg legalább megpróbáltad. Ne stresszeld túl. :)
2012. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a sráchoz és könnyes szemmel rászólsz, hogy engem meg se hívsz a születésnapodra te hülye b.zi??? Aztán sírva, sikítva elrohansz.
2012. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
próbálj beszélni vele és tereld a szót a szülinapra úgy hogy ő mondja mintha nem is tudnál róla aztán érd el hogy elmehess én is így jutottam be :D
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak pasikul buliznak es ezert nem hivtak meg?
2012. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!