Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 körüli fiúk, mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 körüli fiúk, mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Olyan típusra gondolok aki nőiesen öltözködik, nagyon klasszikus, nőies ruhákat hord, nem a legújabb divat szerint, A vonalú szoknyák, balerina cipő és sok rózsaszín, szóval kissé kislányosan is. Hosszú barna haj kék szem nagyon fehér bőr, széles csípő, nagy mellek kissé vastagabb de izmos lábak. Szóval nem ilyen dögös vagány csaj hanem klasszikus, lányos, szelíd, visszafogottabb. Mit gondoltok ilyenekről? Nagyon unalmasnak vagy furának gondoljátok? nektek csak a dögös, szexibb csajok jönnek be?

2012. aug. 24. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

jó ez,bár a divat részleteket nem tudom miért fiúktól kérdezed.

az egyedüli negatívum a hulla szín.

főleg nyáron és túlsúllyal.

télen sem szép,de nyáron?

egy túlsúlyos kréta színű csaj meg nagyon nem előnyös.

2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Ennél szexibb?
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak a dögös, szexi csajok jönnek be mint minden normális férfinak. Hogy kinek mit jelent ez a kategória az már más kérdés.
2012. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
képet!!
2012. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
tegély fel képet, aztán lehet lesz normális válasz, és esetleg építő kritikák
2012. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Geta96 ***** válasza:
Nekem nagyon bejön 15 /F
2012. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha te is hasonló fiút keresel, akkor szép. Mármint, úgy értem, aki klasszikus, elegáns. Tehát ilyen külsővel elég nehezen keltenéd fel pl egy felborotvált hajú, vadállat figyelmét:)
2012. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem bejössz, csak kár hogy nincs kép
2012. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te vagy az a Lolita lány egy másik kérdésből? :DDD


Am meg kép nélkül fingom sincs, de ez így elég bíztató!

f19

2012. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak sziplán afelől érdeklődtem h a fiuknak mennyire jon be ez a stílus most attol fuggetlenul h h nez ki a lany nem az h en bejovok-e nekik.
2012. aug. 25. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!