Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

egy nyelviskolába járunk, intenzívtanfolyam, majdnem minden nap van óra. Szoktunk dumálni, hülyéskedni, néha észreveszem h engem néz. Ma elmentünk páran a csoportból az állatkertbe és elkezdtünk bolondozni mindenfélével. Többször volt, h egymás kezéből akartunk kiszedni valamit és így ugye összeért a kezünk. Eléggé sütött a nap, mikor hazaértünk írt nekem még, h reméli nem kaptam napszúrást8mert ezen is poénkodtunk). Váltottunk pár sort de épp vendége volt így nem is ért rá. Szerintetek tetszem neki? H mutassam ki h nekem ő igen, de mégse nyomuljak?

19L


2012. aug. 25. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy tetszel neki. Írj rá néha [gondolom facebookon], kezdeményezz beszélgetést.
2012. aug. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg hogy azért nem vetted észre ezeket az egyértelmű jeleket mert még nem volt barátod
2012. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek még nem jelentenek semmit.

Akármi lehet, ha neked tetszik, kérdezd meg tőle.

2012. aug. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy még sem.

Ha akar valamit, akkor nyitni fog.

Szerintem észrevette, hogy tetszik neked.

2012. aug. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Miért baj, hogy nyomulsz? :) Lépj rá a cipőjére jó erősen, hogy ne is gondolja, hogy véletlen volt és mosolyogj rá vagy kacsints rá poénosan, úgy is sokat poénkodtok. Ha nem reagál semmi jót, próbálj meg még egyértelműbben, nincs ebben semmi baj, nem kell titkolózni, akkor sem kéne ha viszonzatlan lenne, de amit leírtál tuti nem az.

Vannak srácok akik nem mernek lépni amíg nem kapnak egyértelmű jelet, könnyítsd meg a dolgát valahogy. Nehogy emiatt elszalaszd.

2012. aug. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nki nyugotan nyomulj a pasi szeretik a kezdeményező csajaokat és sokszor félénkek.
2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én nem akarok semmit egy csajtól akkor nem is írok neki semmit.Ez már eléggé egyértelmű jel arra hogy akar tőle valamit.Tényleg nem próbálkozott még nálatok senki?
2012. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!