Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy Amerikai fiúba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja találkoztunk az interneten (tudom, rosszul kezdődik :D), és azóta minden nap beszélünk. Nagyon megkedveltem, és amikor nem éppen nem beszélünk akkor is folyton rá gondolok. Amikor azt mondta, hogy egy vagy két év múlva jön Magyarországra, akkor annyira megörültem. Szerintetek létezhet online szerelem?

És mit kéne tennem? Olyan rossz, hogy nem találkozhatok vele. Felejtsem el? Vagy várjak, hátha egyszer találkozunk?



2012. aug. 25. 01:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
aludjáááááááááááááááá
2012. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom ugyanilyen könnyen esel bele egy pakisztáni vagy bangladesi fiúba is...
2012. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább amerikai angolt tanulj majd, ne a brit angolt!
2012. aug. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
3. voltam, sztem el fogod felejteni. létezhet ilyen szerelem, de el is fog múlni. nem is ismered személyesen!
2012. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
1ső voltam sztem aldujáááááááá
2012. aug. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

5. de már lehet h alszik is,nem is válaszol itt :D

lehet csak feltette a kérdést és ment is aludni és majd reggel megnézi miket irkáltunk.

2012. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Durván van 10 millió lakosa Magyarországnak.Ennek kb fele férfi.Ennek kb megint csak a fele(2,5 millió ember) olyan 14-30 éves korú akik között biztos találnál hozzád illőt,de nem neked a föld másik végén kell párt keresned.Hát büszke lehetsz magadra


Ez a srác csak hülyít téged.Párszor levetkőzől neki webcamba kicsapja és kész ennyi leszel neki.Fogadok azt se tudja hol van Magyarország,ez meg tipikus beetetős szöveg hogy "majd lejövök hozzád" Persze lejön ide(ráadásul ilyen csóri országba) amikor ott minimum tízszer annyi nő van mint itt.Valószínű...az ilyen nőket nem is tudom sajnálni.Ekőször arab fiúk,utánna német,most meg amerikaiak?Jól vagytok ti?

2012. aug. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
(Hát az ismeretség már magában jó.) Nekem már volt távkapcsolatom és szörnyű volt. Igaz, az egész bizalom, hűség meg ilyenek kérdése, de egy idő után nagyon nehéz leülni a számítógép elé... Online szerelem létezik, csak nehezen... Szerintem ne habarodj bele túlságosan, mert mire találkoznátok 1-2 év múlva kihűlne a szerelem... De persze mikor eljön mo-ra feltétlen találkozz vele!:)) Ha gondolod, írhatsz privibe, és leírom a hosszú távú kapcsolatos tapasztalataimat.
2012. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7# Már bocsánat, de én kb. 10 éve ismertem meg egy fiút Németországból,(5 órás út mire ideér.) akibe akkoriban nagyon szerelmes is lettem, anno minden hónapban lejött hozzám pár napra, és még most is 1-2 havonta lejár és elmegyünk pizzázni. Gratulálok, hogy az összes embert ugyanúgy skatulyáztad!
2012. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. :) Bár ez az egy-két év elég durván hangzik! Képes lennél ennyit várni rá? Egyébként láttál már róla képet? (Kérlek privátban válaszolj! :))
2012. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!