Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem már nem érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem már nem érdekelnek a csajok! Az baj? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

16 Éves Fiú Vagyok Visszahúzódó... Nem vagyok "Meleg" Nem is leszek az.. Ha nem Jövők Be semelyik lánynak... Akkor Nem érdekelnek a Lányok... Már nincs Értelme Próbálkoznom! (Semmi Esélyem...) (Most már Olthat Mindenki...) Szerintem így Jobb lesz... Mer egy olyan Hülye gyereknek mint nekem Soha nem lesz Barátnője...:(

(Nincs Önbizalom Hiányom)

(Hanem csak Szimplán "Ronda Vagyok")

(Meg a lányok Szemében egy Senki vagyok)

A Képemre Már igaz mondták hogy Helyes Vagyok...

De ha helyes lennék akkor lenne Barátnőm...

Nyilván csak azért Mondák hogy "Helyes" vagyok...

Mert nem szerettek volna Sokan meg sérteni...



#Érdekelnek
2012. aug. 25. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, akkor nem baj.
2012. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Aztán ha túllépsz a húszon magad alatt leszel, mert nincs senkid. Inkább próbáld legyőzni a depressziódat, és önbizalmat szerezni, hidd el jobb lesz neked.
2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Az összes kijelentésed súlyos önbizalomhiányra utal. Ha másképp fognád fel magad, nem lenne probléma.
2012. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Ismerős érzés haver!:(

19/F

2012. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Velem is ez volt DE! Változtattam a külsőmön és a felfogásomon is, új haj, járok edzeni, több önbizalom ezek miatt stb. Most nem tudom, hogy valójában hogy nézek ki, de én magamat jónak látom, és eltudnám képzelni a világ legszebb nőjét is magam mellett. Ha azt mondják helyes vagy azt hidd el, fogd úgy föl, hogy azért mondták mert tetszettél nekik. Ez a sok kis pozitív dolog önbizalmat fog adni. Nekem hihetsz, mert mondom, ugyanígy voltam mint te, nem is rég, még most februárban is...:)
2012. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

csak nekem tűnik úgy hogy ezt egy emos gyerek írta?

amúgy nekem nagyon ellenszenves vagy, nem lehet így nézni az életet hogy nekem úgyse lesz senkim

2012. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne a kérdező. Figyelj, tanuljuk meg, hogy ez nem a lelki segély szolgálat, ne ide írd ki szíved baját. Az, hogy helyes vagy, úgy amúgy önmagában pont semmire nem elég.
2012. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
Ebben a korban csak a legjóképűbb srácoknak volt már bnőjük. Majd ha 20 évesen se lesz több sikerélményed, akkor gondolkozhatsz azon, h tényleg ronda vagy.
2012. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
33%
ezt a kérdezőnek szántam nem neked nem kell így fel kapnod a vizet öcsi :DD a kérdező egy csicska el kell fogadnia így magát mert soha nem lesz csaja azt garantálom :DDDDDDDD
2012. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
és te jobb vagy hogy ide írsz oltogatni? a te stílusod sem jön be a csajoknak, szüzen fogsz megdögleni
2012. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!