Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kire adnátok tornadresszt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kire adnátok tornadresszt? Mindenki válaszoljon

Figyelt kérdés

Még pár nappal ezelőtt valaki kiírta ezt a kérdést és csak én válaszoltam rá. Érdekelne hogy más mit gondol erről, hogy kin látna szívesen egy tornadresszt.

Lehet híres, fiú, lány, vagy saját magad


NEKEM EZ VOLT A VÁLASZOM:

hírességek (celebek) közül: Kiszel Tünde, Harry Styles, Sebestyén Balázs, Logan Lerman, Justin Bieber, Ellen Degeneres(remélem így írják), Zac Efron

sportolók közül: Császár Gábor, Tom Daley

a környezetembe: az összes fiú osztálytársamra, apukámra és a papáimra (de csak viccből)



2012. aug. 25. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pàromra:)
2012. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDD miez a kérdés

amúgy JB, ő tuti otthonosan érezné benne magát

2012. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez már? :D Senkire. Miért ez szexivé tesz valakit?
2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem, nevetségessé :)
2012. aug. 25. 13:15
 5/17 anonim ***** válasza:
A tornadressz??? Én csak azt viselek, mert ritmikus gimnasztika versenyző vagyok... Szerintem nem ciki.
2012. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Senkire. Mindenki maradjon meztelen.
2012. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Szerintem igenis szexivé tud tenni egyeseket. Jó, nem mindenkit, és nem mindenki számára. Ez is meg tudja osztani az embereket, mint e mellett még sok ezer más dolog, nem vagyunk egyformák.

Számomra egy csinos lány tornadresszben izgató, tehát a válaszom az, hogy rájuk adnám.

Egyébként pedig kényelmes sportos öltözet, nem véletlenül használják a tornászok (és nem csak lányok, hanem fiúk is, csak nekik biológiai okokból kicsit más a szabás).

2012. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ki nem xarja le mit válaszoltál már bocs! :D
2012. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát én még mindig nem vágom hogy milyen okból íródott ki ez az oldalra :D
2012. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
60%

Kedves kérdező!


Nem Te voltál az egyetlen válaszoló. Én is válaszoltam:


Selena Gomez

Nagyon vad volna ...

2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!