Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez ciki? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez ciki? Tényleg ilyen gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenki azt hiszi rólam hogy olyan igazi mai világban élő vagyok pedig nem...Oké hogy vagány vagyok meg benne vagyok minden hülyeségben és akár egy világ előtt is idiótát csinálok magamból a barátaimmal de ehhez szerintem nem társul az hogy egy őszintén kimondva ribanc legyek!

Nem volt még kapcsolatom sem, bár rengeteg a fiú barátom akiket nagyon szeretnek,ők is engem de nem volt és nem is lesz köztünk semmi mert ők tényleg igazi barátok, néha jobban meghallgatnak mint egy-két barátnőm....

Rosszul érzem magam amiért mindenki azt hiszi hogy én egy nagy r*banc vagyok mert vannak fiú barátaim és tuti hogy van bár bennem annyi kilométer amilyen hosszú a duna pedig ez nem igaz.

Szóval most normális vagyok vagy sem? Nem akarok 17 évesen gyereket és nem vagyok olyan akinek ha azt mondják ülj le akkor lefekszik...Attól hogy bevállalós vagyok nem vagyok ilyen minden fiúval kikezdős típus... Gáz hogy nem volt még kapcsolatom és ilyen vagyok amilyen?


2012. aug. 25. 16:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 15/L :)
2012. aug. 25. 16:32
 2/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy.Inkább hülyülni kell ilyen korban mint járni valakivel.Az sem gáz,hogy nem volt még kapcsolatod.

A többi lány meg inkább irigykedik,hogy te ilyen jól kijössz a fiúkkal.

Ne is törődj a kritikákkal.

2012. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs ezzel. Te tudod, és akik ismernek, azok is tudják, hogy ilyen vagy. Ilyen korban még esélyesnek tartom, hogy sok lány féltékeny rád, amiért könnyen barátkozol fiúkkal, mivel ez sokaknak nagyon nehezen megy. Ilyen esetben szoktak rosszindulatú pletykák terjengeni, de nem kell velük foglalkozni.

Az meg, hogy 15 évesen még nem volt kapcsolatod... ne nevettess. Ráérsz. Ha megismered az illetőt, tudni fogod, hogy eddig tartott a szingliség =)

2012. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek :)


Igazából már volt olyan akire azt mondtam egész életemben az igazi de sajnos nem egy helyen laktunk ő több száz km-re lakik tőlem és ezt nem igazán tudtuk volna megoldani ilyen fiatalon...


Egyébként tényleg vagyok néha olyan kedvemben mint pár lány hogy hűű olyan "pasizós" nap lesz de igazából a végén úgy is az lesz hogy max csak legeltetjük a szemünket...:P


Igazából én úgy vagyok vele hogy ha jön jön ha nem nem :) És egy kapcsolat sem énre annyit hogy a barátaimmal összevesszek hasonlók és ezért is hagytam ki sok alkalmat...

2012. aug. 25. 17:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintemszimplán csak hülye vagy, de nincs veled más gond. :D:D Ha benne vagy a hülyeségekben, ne várd el másoktól hogy szentnek tekintsenek. :)
2012. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én ezt kicsit furcsának találom.Nekem is rengeteg fiú haverom van és mégsem titulálnak ribancnak.

Ahhoz úgy is kell viselkedni.

Vannak lányok akik folyton puszilgatják a "haverjaikat"az ölébe ülnek,riszálnak,affektálnak.

Az ilyenek hiába nem ribancok,alapból ellenszenvet váltanak ki.

2012. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is :)


Igazából én is úgy köszönök nekik hogy három puszi ez nálunk alap...ha fiú ha lány... de már mások ebből is kombinálnak...:S

2012. aug. 27. 12:33
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem várom el hogy szentnek tekintsenek nem is vagyok az ez tény és való...:D de az hogy átesnek a ló túlsó oldalára azért az már sok...:S :D
2012. aug. 27. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Furcsa van egy ilyen barátom(lány)akit nagyon sokszor piszkálnak ,mert biztos már több farkat fogott ,mint kilincset,ugyan ez a baja,és mondjuk neki ,csak kb. olyan 5-6 fiúbarátja van.Néha úgy érzem már lassan a bátyja lehetnék(=fiú testvére),mert mindig támadják,hogy ő mekkora ribi,pedig tök aranyos,kis szent,persze hülyülésekben ugyanúgy benne van,és mindig én szólok rá a csajokra,hogy hagyják békén :/ :D De soha életben szerintem nem csókolt meg még senkit,de ez nem is baj,majd ha megtalálja azt,akire várt,majd akkor :) És amúgy én pont a fordítottad vagyok,én néha jobban elvagyok a lány barátaimmal,mint a fiú társasággal :)
2012. aug. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és szabad tudni a korotokat? :)
2012. aug. 30. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!