Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kell szólni, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell szólni, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem, hogy ha a barátom nélkül megyek el este szórakozni és odajön egy srác, mondjuk meg akar hívni valamire, mikor szóljak, hogy van barátom? Mert ha rögtön '-szia, meghívhatlak valamire?' 'szia, van barátom!' az olyan bunkó, nem? de ha meghív és utána szólok kihasználásnak érzi, nem?

2012. aug. 25. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hát igen, ha van barátod, akkor nem illik elfogadni egy meghívást
2012. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én igazából mindig úgy kezelem a pasikat mint a haverjaimat :3 mármint ha odajön hozzám valaki és van pasim akkor éreztetem vele, hogy ő csak max barát lehet :P nem szoktam szólni...max ha rákérdez..az úgy olyan béna, hogy szia amúgy van barátom :"D

15/L

2012. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A fenti szituációban én nem fogadnám el a meghívást és előtte szólnék.

Amúgy kb akkor szoktam, amikor olyan fordulatot vesz a beszélgetés, hogy szükséges közölni.

Pl ha csak beszélgetünk egyetemen egy sráccal mindenféléről, aminek semmi köze az ismerkedéshez, akkor nem vágom az arcába, hogy és amúgy van pasim, de ha valaki célozgat, hogy egyszer elmehetnénk kettesben ide-oda amoda, stb, akkor mondom, hogy a barátom nem feltétlenül örülne neki.


21L

2012. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

igen akkor kihasználásnak érzi majd....


és az sem jó ötlet ha azt mondod, h ne haragudj de van barátom de attól még megihatunk valamit mert az meg olyan, hogy hümm lehet h veled is lefekszem...


szóval a válasz legyen : NEM!

2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönd meg és utasítsd vissza a meghívást. Nem kötelező elfogadni, sőt idegenektől pláne nem fogadunk el italt!!
2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak kihasználásnak érzi, hanem kihasználás is!!

A meghívhatlak egy italra egy buliban annyit jelent= tetszel, meg akarlak ismerni, lehetne több is.

Csak nem mehet ezekkel a szavakkal oda, mert mindenki kihajítaná azonnal.

2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor csak mondjam, hogy 'köszi de nem' ?

és ha rákérdez, akkor mondjam, hogy azért mert van barátom?

jajj, olyan suta vagyok az ilyenekben...


(természetesen én se fogadnám el a meghívást, csak nem tudom, hogy és mikor lehetne szólni)

2012. aug. 25. 19:05
 8/10 ASOT ***** válasza:

igen ennyi :)


jobb mintha azt mondanád h kopj le vagy huzzá el...

2012. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :)
2012. aug. 25. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gázos neki, de még gázosabb lenne, ha meghívna egy italra, és utána mondanád...Gondolj a helyzetébe. Így leglább költheti szingli csajokra a pénzét :)
2012. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!