Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe belegondoltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe belegondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pasik, mikor itt egy-egy, nők által kiírt, egyéjszakás kapcsolatról szóló kérdésnél neki álltok ku®vázni, ribancozni...

Ha a nők nem mennének bele ilyenekbe, akkor nem tudnátok ti sem kefélni kötöttségek nélkül?

Vagy olyankor azért jól esik?

(Nem, nem magamról beszélek, néhány itt olvasott kérdés és válasz alapján kérdezem... Meg úgy amúgy...)



2012. aug. 13. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
hát ez úgy van, hogy ha én dugom akkor nem ribanc, csak ha más, érted?:D
2012. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez az élet rendje.
2012. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második, ez nem válasz a kérdésre...
2012. aug. 13. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Riba@nc! x'dd
2012. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
a nők akartak annyira egyenlőek lenni, akkor viseljék a következményeket:P
2012. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem rólad lenne szó, akkor miért zavarna? amúgy meg nem szoktam egy éjszakás dolgokban részt venni.
2012. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csefy ott a pont :DD
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__33..

Most erről jutott eszembe, és nem én írtam ki...

Úgyhogy nem rólam szól.

Mindenkinek szüksége van szexre, ha nincs kapcsolat, akkor is...

Szerettek szexelni, de szerettek függetlenek is lenni... Akkor miért kell ócsárolni, lenézni azokat, akik ezt megadják nektek?

(Nem a "pár pohár után bárhol, bárkivel" disco pitsákra gondolok... Hanem úgy diszkréten, kultúráltan, ahogy jól esik... Ha jó, utána mi a probléma?)

2012. aug. 13. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Abban azért nagy igazság van, hogy melyik a jobb? Ha van egy olyan kulcsod, ami minden zárt kinyit? Vagy egy olyan zárad, amit minden kulcs kinyit? Na?

A viccet félretéve én azokat a lányokat nem tartom ribizlinek, akik néha benne vannak egy-egy 1 éjszakásban, vagy esetleg fél évente más palija van. És? Szerezzen csak tapasztalatott, úgy is kinövi. Fiatalok vagyunk basszus, most élje ki magát, ne 20 év múlva, amikor már lesz férje, meg kölke.

Na de az, aki minden 2. nap egy dizsiben rohad, hogy valaki megszúrja, vagy az, akin egy egész baráti társaság végig megy 3 hónap alatt, az kő kemény RIB@NC!

2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, erre gondoltam én is, nem mindegy, mik a körülmények...

De a kulcsos elven élőknek még mindig kívánok egy jó rozsdás zárat, hogy törne bele a szuper kulcsuk...xD

(Van, hogy a kulcs bemegy a zárba... Ettől független nem biztos, hogy nyitja is :-P)

2012. aug. 13. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!