Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nagyon féltem a bnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nagyon féltem a bnőmet, szinte már túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Sztem nagyon veszélyes világban élünk és nem nagyon szeretem ha egyedül járkál, vagy ha nagyon lenge, könnyen letéphető ruhát vesz fel, strandon öltözőbe egyedül megy el úgy h én nem vagyok ott..

nagyon kis vékony védtelen lány, nagyon féltem nehogy vki bántsa :S

sokan mondják h nincs rá okom.. de a mindenhonnan hallom h mik történnek a világban..


2012. aug. 25. 23:07
1 2
 1/16 Hanariko ***** válasza:
Igen, baj, ha túlzásba viszed. Veszélyes világ, de nappal, tömegben nem fogják megtámadni és letépni róla a ruhát. Hagyd élni...
2012. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

én hagyom élni, azt csinál amit akar csak jobb ha ott vagyok a közelben

most azon gondolkoztam h kellene mellé felvenni 1 biztonsági őrt

2012. aug. 25. 23:16
 3/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Igen, a barátom ne aggódjon úgy, mintha a nagymamám lenne. xD

Imádnám ha a párom ragaszkodó típus lenne, de el tudjak menni nélküle is pisilni.

Ilyen őrültségen gondolkodna a barátom kidobnám, mint macskát szarni és elküldeném pszichológushoz. Üldözési mániával kevert pánikbetegség és beteges féltés.

Szerintem ez már beteges. Nézz kevesebb híradót, horrort, akciófilmet...



21/N

2012. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Te, és ha a biztonsági őr akarná megerőszakolni arra nem gondoltál? ;P

Van egy ötletem, zárd be a szobádba, de az ablakokat is rácsozd be mielőtt bemászna valaki és elrabolná.

2012. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:D ne haragudj, de :D

azért ennyire nem szabad paranoiásnak lenni. nem kell még a wc-re is kísérgetni. amúgy meg... jóformán bárhol elkaphatnak bárkit, mint ahogy nem tudhatod mikor üt el egy autó, vagy kapsz szívrohamot, vagy esik rád egy zongora...

én a barátnőd helyében hamar kiakadnék és ott hagynálak, ha ilyenekkel jönnél.

2012. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát jó :(

pedig olyan kis pici törékeny lányka, úgy gondolnám egész nap mindentől óvni kell :)

2012. aug. 25. 23:47
 7/16 anonim ***** válasza:
én meg úgy gondolom hogy nem vagy normális, és szerencséd van hogy még nem küldött el a búsba...
2012. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem hiszem el h szerintetek alaptalan h féltem? -.-

nem hallotok elég rémhírt h mik történnek manapság?

2012. aug. 26. 13:44
 9/16 anonim ***** válasza:
de. és azt is tudjuk hogy velünk is megtörténhet bármikor. de ezért nem fogunk burokban élni. :)
2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

és nem féltek? :O

lehet h én jobban félek mint ő?

2012. aug. 26. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!