Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizok egy fiúval, és tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy fiúval, és tett egy olyan megjegyzést hogy szüzekkel nem kezdene ki. Ez baj?

Figyelt kérdés

Épp szóba jött a téma, kérdezte, és mondtam neki hogy nem vagyok szűz. Erre annyit mondott, hogy mázli, mert szűz lánnyal nem igen jönne össze. Kérdeztem miért, annyit mondott hogy neki sok az ha valaki neki kell bevezetni a dolgokba. Minden más stimmelt vele, de szerintetek ez baj, hagynom kéne a fenébe? Vagy nem lényeg?

én 19/L ő 22/F


2012. aug. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Sok pasi van így ezzel.Szűz lánynál nagy rajtuk a felelősség,mert ha nem jó a csajnak a későbbiekben ez az emlék megmarad nekik.

Ha más minden okés a pasival,akkor hajrá!

2012. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a horoszkópra gondolt!
2012. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
sztem ez full normális dolog
2012. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát tudod én már is dobnám a pasit. Most engem akar, vagy egy nem szűz lányt? Nehezére esne egy kis gyengédség amit az első alkalom megkíván? Nem kell neki az én legnagyobb kincsem, a szűzességem? Hát ez bolond!

Az ilyen semmit sem ér. Most kell dobni, mert később nehéz, pedig egymás után jönnek majd elő a rossz tulajdonságai. Bocsi azoktól a fiúktól, akik nem ilyenek. Azok ne vegyék magukra.

2012. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elküldeném a jó büdös fenébe!


Ha most te mégis szűz lettél volna, akkor jó nagy pofára esés, mert akkor nem jön veled össze, mert ő nem vár, neki rögtön kell minden! Látszik mi olyan fontos neki! -.-

Akárhogy is tetszene valaki és stimmelnénk (hát majdnem mindenben ugye ilyen esetben), meggondolnám hogy kell e ilyen ember mellém! Nem várnék túl sokat tőle!

2012. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha mégis szűz lennél, akkor feláll és otthagy? Erre kiváncsi lennék. Nem túl bizalomgerjesztő. Nem beszélve arról, hogy első néhány randin tőlem ne azt kérdezgessék, hogy még szűz vagyok-e, lehet, hogy kicsit konzervatív a meglátásom, de a kezdeti ismerkedésnél ne ez legyen a téma (bár nem tudom ti mióta ismeritek egymást vagy hányadik randi volt).


Ha pedig azt állítja, hogy neki sok egy lányt bevezetni ebbe, az csak arról árulkodik, hogy nem hajlandó a kellő odafigyelést megadni a másiknak. Valószínűleg inkább szexet keres, mint komolyabb párkapcsolatot, mert ha erről lenne szó, szerintem egy szűz lány nem tántorítaná ennyire el.

2012. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem akar tőled semmit,akkor annyit is ért.
2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!