Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a srácnak? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a srácnak? Már nem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés
Ismerkedni kezdtem egy sráccal aki egyszer már leszólított de akkor volt pasim és leszereltem. Most én kezdeményeztem de már nem jön be mert szerintem tapasztalatlan, nagyon zavarban volt mellettem. Most meg biztos azt fogja hinni, hogy azért kezdtem ismerkedni vele mert már nincs barátom. Hazudjam azt, hogy még van barátom és félreértett? Vagy mit mondjak neki? Gáz lenne utána még haverkodni vele?
2012. aug. 26. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
"Már nem akarok tőled semmit."
2012. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele őszinte, beszélgessetek, ne reagálj az esetleges célzásokra, és ha elhív valahova akkor tisztázd vele, hogy te csak haverként mennél el vele.
2012. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi a bajod vele, hogy tapasztalatlan? Mert az rövid időn belül kiküszöbölhető...
2012. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!