Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet valaki tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet valaki tapasztalt már ilyet, hogy ha belé élveznek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha belém hatol a barátom akkor a szeméremajkaim fájnak.. utána ez elmúlik az aktus közben, de mikor belém élvez utána csíp a szeméremajkam és fáj..orvos azt mondta nem tudja mi állhat a háttérben szerinte semmi komoly, de semmit nem csinál.. és nem küld sehova.. hüvelygyűrűt használok.. valaki tapasztalt már ilyet? mitől lehet?
2012. aug. 26. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyulladt szőrtüszők, vagy bartholin-mirigy gyulladás vagy ciszta.

Ezek a tippjeim, de tapasztalni még nem tapasztaltam ilyet.

2012. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én leírom de nemtudom megérted-e. (mm nemtudom, hogy érted e majd a megfogalmazásom)

velem is volt/van ilyen. nekem túl érzékeny a bőröm (amit kb senki nem vett észre soha csak akkor derült ki mikor kiütések jelentek meg az arcomon és elküldtek egy halom vizsgálatra) amúgy ez a bőr túlérzékenység az emberek felének kb van, csak általában nem tűnik fel senkinek. az van, hogy nekem amikor a barátom belém hatol és vagy nem vagyok nagyon felizgulva vagy pl a kisfarku pasi után nagyfarku lett és még nem vagyok kitágulva (nálam ez volt.) akkor egy hajszálnyi csíkon megreped a puncim körül. de ez annyira vékony és pont a hajlatban van, hogy még az orvosom se vette észre. nekem is az volt, csípett, meg nekem pisiléskor is. és egyszer mikor úgy nagyon fájt az aktus után bementem a fürdőbe fogtam egy tükröt és megnéztem. és akkor lettem h ott egy hajszálvékony csíkba vézik. (olyan vékonyan h zsepivel le akartam törölni de alig látszott a zsepin is h van vmi). elmondtam orvosomnak mondta h ezzel semmit nem lehet csinálni, majd begyógyul. akkor pár hétig nem szeretkeztünk, hogy ne legyen újra seb és kentem egy sima ilyen aloe verás kenőccsel, utána meg barátom jól felizgatott csak úgy hatolt belém és ennyi. azóta nem volt gond.

így a leírtak alapján, neked nem lehet ez ?

2012. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!