Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mit élveznek azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mit élveznek azon, hogy megfogják a mellem? Hisz szivacsos melltartó van rajtam, abból is a legkisebb.

Figyelt kérdés
Az is tetszik nekik? Mert lány létemre nem tudom mi a jó benne, hisz a szivacsot fogja.
2012. júl. 12. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert csecs! csecs! csecs! Mindent élvezünk benne.
2012. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd Darwin bácsit :D Evolúció, biológia. Nem lehet megmagyarázni..így alakult ki.
2012. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

1. én utálom a szivacsos melltartót.

2. a páromon kívül még senkinek nem engedtem taperolni magam intim területen (mert a mell is közé tartozik)

2012. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy a mell nem értem mit szeretnek rajta a többiek.

Engem csak a segg érdekel.


F/27

2012. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom a saját cicimet fogdosni, simizni, azt nem értem, hogy te miért nem szereted a cicidet!

21/L

2012. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyami nyami én is fogdosnám és még a számmal is kényeztetném :P
2012. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsit még türelemmel vagy túl fog jutni a szivacson.

Pici cicire egyébként sem kell melltartó, és akkor nem kell egyikőtöknek sem azon agyalni, mi a jó ebben.

2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most eltekintve a szivacsos melltartótól a válasz egyszerű, mert Puhaa!!! (és nekünk nincs ilyenünk :D )
2012. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cicit akarok! *-*
2012. júl. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!