Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért nem udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem udvarolnak a "férfiak" és miért a lánynak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
kort és nemet is légyszi
2012. aug. 27. 14:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

És hogyan udvarolnak, ha tudják, van barátod?


Milyen udvarlási formákról van is itt szó?

2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
akinek van barátja arra nyilván nem kell nyomulni..
2012. aug. 27. 16:04
 23/29 anonim ***** válasza:
Az ok, de azért gondolom itt a klasszikus udvarlásról beszélünk, nem pedig az elejtett mondatokról és szavakról. Ugye?
2012. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
igen a klasszikusról de pont ezaz hogy ma már ezt alig ismerik
2012. aug. 27. 16:06
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

Túl sok stresszel jár amit utálok és nem tudok kommunikálni.

23F

2012. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Írd körül nekem mi számít udvarlásnak neked.
2012. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt hozzátenném, hogy ha tetszik valaki próbálkozok, de azzal mit kezdjen az ember, ha már rögtön átnéznek rajta? Vagy másik... próbálkozok a csajnál, egész jól elvagyunk, sőőőt, még majdhogynem ő hív el engem... aztán mondja, hogy most nem akar semmi komolyat... Szoval lassan én is odaérek, minek az udvarlás... Ráadásul udvarlás ugye, beszélgettek, elhívod, ő ELJÖN... aztán megint és megint... aztán egyszercsak bumm jártok, csók stb... csak hát ez megint úgy van, hogy amig a 14 éves tiniribancok versenyre mennek, ki mennyi emberrel smárol egy buliban.... addig nem igazán bejövős ez az udvarlás téma.


22F

2012. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nyilván találkozókat kér,ajándékokat vesz,virágot,bókol,sokszor keres,kéri,hogy adjak egy esélyt neki stb.
2012. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem azért, mert az idők folyamán a fiúk elbátortalanodtak, mint ahogy én is... Nem merek kezdeményezni :D


15/F

2014. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!